امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۳

۸۵ صندوق قرض الحسنه مردم پایه در اراک راه اندازی شد

سرهنگ پاسدار «محمد مهجوری» روز یکشنبه در آیین گشایش نمایشگاه اقتصاد مقاومتی اراک، افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی یکی از عرصه های فعالیتی گروه های جهادی بسیج است که در این راستا صندق های قرض الحسنه مردم پایه با محوریت مساجد راه اندازی می شود.

وی ادامه داد: ۸۵ صندوق قرض الحسنه مردم پایه با عضویت بیش از سه هزار و ۷۰۰ نفر امسال از سوی سپاه ناحیه اراک در نقاط مختلف این شهرستان راه اندازی شد و با توجه به استقبال چشمگیر مردمی احتمال افزایش این صندوق ها وجود دارد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک اظهار داشت: سال گذشته بسیج سازندگی اراک از ۲۳۰ کارگاه اقتصاد مقاومتی با برگزاری بیش از ۶۵ دوره آموزشی حمایت و پشتیبانی کرد و در نهایت ۲۶۰ فرصت شغلی پایدار در این شهرستان ایجاد شد که اقدامات حمایتی اکنون نیز ادامه  دارد.

سرهنگ پاسدار مهجوری بیان کرد: ۳۶۰ گروه جهادی در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان اراک سازماندهی شده که در عرصه های مختلف اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال، بهداشت و درمان، نهضت کمک مومنانه، سازندگی و عمرانی، آموزشی و فرهنگی و کشاورزی به مردم خدمات رسانی می کنند.

وی با بیان اینکه بسیج با تکیه بر روحیه جهادی و انقلابی همواره کارآمدی و وفاداری خود را به مردم نشان داده، گفت: این نیروی انقلابی در هر شرایطی تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده و گروه های جهادی بسیج یکی از عرصه های خدمت بسیجیان به مردم است که گمنامانه به مردم در عرصه های مختلف خدمت رسانی می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک با تبریک سوم شعبان سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار نیز بیان کرد: پاسداران با روحیه عاشورایی و الگوبرداری از نهضت حسینی(ره) در مسیر دفاع از ارزش های اسلامی، سربازی از ولایت و وطن و خدمت صادقانه به مردم گام برمی دارند و سپاه پاسداران یک نهاد ولایی، انقلابی و مردمی است که با نقش آفرینی های موثر خود استقلال، آزادی، امنیت و اقتدار انقلاب اسلامی را تضمین کرده است.

معاون وزیر بهداشت: بسته آموزشی ازدواج به زوج‌های جوان ارائه شود
بیشتر بخوانیم

بیش یک هزار و ۲۵۰ گروه جهادی در نقاط مختلف استان مرکزی سازماندهی شده است.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − سیزده =