امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۱

یخ زدگی آلت تناسلی اسکی باز فنلاندی در مسابقات المپیک پکن

به گزارش مجله خبری تی آرویان  به نقل از روزیاتو

رمی لیندهولم (Remi Lindholm) پس از مبارزه با بادهای سرد زمستانی و آلت تناسلی یخ ‌زده‌ اش در مسابقه اسکی صحرانوردی مردان المپیک پکن در رده ۲۸ جدول رده‌بندی قرار گرفت.

اسکی صحرانوردی حتی در بهترین زمان‌‌ سال می‌تواند ورزش بی‌رحمی باشد، چه برسد به رقابت در بازی های المپیک زمستانی با بادهای منجمدکننده که ممکن است یک مسابقه‌دهنده بدشانس را به دردی غیرقابل تحمل دچار کند.

یخ زدگی آلت تناسلی اسکی باز فنلاندی در مسابقات المپیک پکن

ورزشکاران باید مسیری طولانی را طی کنند که عموما موجب سوختن بیش از هزار کالری در ساعت می‌شود. برگزارکنندگان به دلیل شرایط نامساعد جوی تصیم گرفتند مسافت ۵۰ کیلومتری مسابقه را به ۳۰ کیلومتر کاهش دهند تا شرکت‌کنندگان از یخ زدگی در امان بمانند. اما متاسفانه برای رمی لیندهولم این اقدام مانع از یخ زدن ناحیه حساس بدنش در طول مسابقه نشد. این اسکی باز فنلاندی بعد از مسابقه گفت در طول ۷۶ دقیقه حضورش در مسیر دچار یخ زدگی آلت تناسلی بود. او گفت: «این یکی از بدترین مسابقاتی بود که در آن حضور داشتم. تمام مدت در حال مبارزه بودم.»

یخ زدگی آلت تناسلی اسکی باز فنلاندی در بازی های المپیک

جالب اینجاست که این اولین باری نبود که لیندهولم از چنین مصدومیت عجیبی رنج می‌برد. اولین بار سال گذشته حین مسابقه‌ای در کشورش به این درد دچار شد. تجربه قبلی به او کمک کرد تا بداند بعد از مسابقه برای حل این مشکل باید چه کار کند، اما این بار بسته حرارتی که به کار برد، درد را بدتر کرد. او گفت: «زمانی که اعضای بدنم پس از پایان مسابقه شروع به گرم شدن کردند، درد غیرقابل تحمل شد.»

بیماری گیلن چه نوع بیماری است و علائم آن چیست؟
بیشتر بخوانیم

اما حالا به نظر می‌رسد لیندهولم آن‌قدر بهبود پیدا کرده تا جنبه خنده‌دار ماجرا را ببیند. او کاملا آگاه است که به خاطر یخ زدن آلت تناسلی‌ اش به شهرت جهانی دست پیدا کرده و روز دوشنبه تعدادی از مقالات خبری در این زمینه را به همراه ایموجی خنده به اشتراک گذاشت.

یخ زدگی آلت تناسلی اسکی باز فنلاندی در بازی های المپیک

متاسفانه لیندهولم نتوانست مدال بگیرد تا ناراحتی‌اش در مسابقه را جبران کند و در رده ۲۸ قرار گرفت. الکساندر بولشونوف، ورزشکار روسی مدال طلای این مسابقات را از آن خود کرد.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

منبع روزیاتو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =