امروز :۱۴۰۰-۱۱-۰۷

کلوپ: انتخاب بوریس جانسون و دونالد ترامپ نشانه بدی برای جهان بود

یورگن کلوپ معتقد است نباید افرادی مثل ترامپ و جانسون به قدرت برسند.

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۶ چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا شد و بوریس جانسون نیز سه سال بعد از ترامپ به عنوان نخست وزیر بریتانیا جای ترزا می را گرفت. ترامپ در دوران ریاست جمهوری خود یکی از جنجالی ترین رئیس جمهورهای آمریکا بود و از رویکرد بوریس جانسون در کنترل کرونا در بریتانیا نیز انتقادهای زیادی شد و همین موضوع باعث شده است یورگن کلوپ از روی کار آمدن آنها انتقاد کند. سرمربی آلمانی لیورپول در این باره گفت:

باید بگویم انتخاب دستکم دو سیاست مدار، اول دونالد ترامپ و بعد بوریس جانسون، نشانه ای بد برای همه جهان بود چون همه از قبل می دانستند این افراد موفق نخواهند بود اما با این وجود باز هم گذاشتیم آنها به قدرت برسند و نمی توانم چنین چیزی را باور کنم. یکی از آنها دیگر رفته است اما دیگری همچنان در حال تقلا کردن است. باور کردنی نیست.

نایجل فاراگه نیز که یکی از حامیان براگزیت بود از خشم کلوپ در امان نماند. او در این باره گفت:

چرا می گذاریم افرادی مثل فاراگه و جانسون رهبر هر نوع گروهی از مردم باشند و به مردم جهت بدهند؟ مشخصا افرادی که تفکری مشابه آنها دارند به درد نمی خورند. مشکل اصلی افرادی هستند که به آنها رای می دهیم یا مشکل کل سیستمی است که به ما فرصت می دهد به چنین افرادی رای دهیم. 

منبع سایت طرفداری

اسماعیل گودرزی: شرایط ویسی در فولاد مثل شرایط کومان در بارسلونا بود
بیشتر بخوانیم
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 4 =