امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۳

کلوپ: اشتباه یوونتوس و بایرن را تکرار نمی‌کنیم؛ به جوی مثل بازی با بارسلونا نیاز داریم

به گزارش ایرنا، ویارئال در حال حاضر در رتبه هفتم لالیگا جای و در خطر از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان فصل آتی قرار دارد.

با این حال، آن‌ها در این فصل لیگ قهرمانان، روزهای خوبی را سپری کرده و در مسیر رسیدن به چهار تیم پایانی، غول‌هایی همچون یوونتوس و بایرن را کنار زده‌اند. زیردریایی‌ زرد همچنین با پیروزی برابر منچستریونایتد در فینال لیگ اروپا در فصل گذشته، مدافع عنوان قهرمانی در این تورنمنت نیز محسوب می‌شود.

در آستانه دیدار لیورپول و ویارئال در آنفیلد، «یورگن کلوپ» در نشست خبری اظهار داشت: شاید ویارئال در دو بازی قبل، از برتری کوچکی برخوردار بوده باشد؛ شاید یووه و بایرن آنها را دست کم گرفتند اما این اتفاق برای ما نخواهد افتاد. با این حال آنها همچنان هم یک تیم خوب هستند و می‌خواهند تاریخ‌سازی کنند. این نخستین باری است که آنها می‌توانند به فینال لیگ قهرمانان صعود کنند و این دستاورد بزرگی است اما رسیدن به فینال برای ما هم به همان اندازه اهمیت دارد.

مرد آلمانی همچنین از هواداران لیورپول خواست تا در بازی فرداشب جوی مشابه جو بازی مقابل مشهور مقابل بارسلونا در سال ۲۰۱۹ به راه بیاندازند.

وی در این باره گفت: ما به فضا و عملکردی مشابه نیاز داریم. یک بازی بزرگ و در بهترین نسخه خودمان می‌خواهیم؛ اگر در این مسابقات، نیمه نهایی آسان باشد، قطعا یک‌جای کار می‌لنگد؛ نمی‌توانم برای بازی فردا صبر کنم. 

لیورپول به‌دنبال سومین راهیابی متوالی به لیگ قهرمانان در پنج سال اخیر است. آنها در سال ۲۰۱۸ در فینال به رئال مادرید باختند اما سال بعد در همان بازی برابر شاگردان «مائوریستیو پوچتینو» سرمربی وقت تاتنهام پیروز شده و به قهرمانی رسیدند.

حصارهای امنیتی در مقابل کنگره آمریکا برای جلوگیری از آشوب نصب می‌شوند
بیشتر بخوانیم

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 2 =