امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۸

کارلوس کی‌ روش از سرمربیگری مصر کناره‌ گیری کرد

Gaizka Mendieta

این مصاحبه های اساطیر مصر بعد از عرب کاپ و لیگ‌ملت ها هست در مورد اساطیر کلمبیا هم این مصاحبه هست ولی چند تا فنش با وقاحت تمام میکن تقصیری نداره

رضا عبدالعال در برنامه «حضره المواطن»، گفت: کارلوس کی روش مربی عقب مانده است. در شرایط کنونی تیم ملی نیاز به مربی داخلی دارد. کی روش مردی احمق است و نمی تواند از توانایی بازیکنان بهترین استفاده را کند.

وی افزود: از الفاظی که استفاده می کنم عذرخواهی می کنم اما کی روش با همه سرجنگ دارد. او اینجا برای ارائه فوتبال آمده ولی حاشیه های زیادی ایجاد می کند. حسام حسن بهترین گزینه برای جانشینی مربی پرتغالی است.

احمد حسن(میدو) ستاره سابق فوتبال مصر که سابقه حضور در تاتنهام را در کارنامه دارد، گفت: کی روش به بازیکنان ظلم می کند. چگونه مصطفی محمد که پست اصلی او مهاجم نوک است در کناره ها به بازی گرفته می شود. اگر این اتفاق برای من رخ می داد قطعا با کی روش درگیر می شدم. کی روش، ترزگه را هم قربانی کرد. این بازیکن به تازگی دوران مصدومیت را پشت سرگذاشته بود و ۹ ماه بود که بازی نکرده بود اما در ترکیب اصلی بازی کرد.

اوادامه داد: سرمربی نیجریه با محمد صلاح عکس گرفت و این تفاوت دو تیم را نشان می دهد اما ما در این بازی شکست خوردیم.کی روش حتی تمرکز صلاح را هم به زد. اگر کی روش نیجریه ای هم بود این اشتباهات را مرتکب نمی شد.سوال من این است که چرا دستیاران کی روش به او کمک نمی کنند.به نظرم کی روش مربی مغروری است. اگر درخشش الشناوی نبود ما با گل های بیشتری شکست می خوردیم.

مشکات الزهرا صفی: امیدوارم با شرکت در مسابقات آزاد فرانسه تاریخ‌ سازی کنم
بیشتر بخوانیم

ابراهیم حسن مدیر باشگاه الاسکندریه در مصر گفت: شکست بخشی از فوتبال است. به نظر من مسئول این شکست کی روش است. بازیکنی مانند ترزگه اصلا مهیای بازی نبود اما او در ترکیب اصلی حضور داشت و یا عمر مرموش تجربه چنین بازی را نداشت. بازیکنان مصر با ترس و استرس بازی کردند. مانوئل ژوزه و وینگادا دو مربی پرتغالی با الاهلی و الزمالک تاریخ ساز شدند اما کی روش باعث شده تا هویت مصر از بین رود. او باید برود.

منبع سایت طرفداری

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + پنج =