امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۵

پنج خانواده شهید عشایر آذربایجان شرقی تجلیل شدند

به گزارش ایرنا، سیدمحمدحسن آل هاشم روز پنجشنبه با اعلام این مطلب اظهار کرد: دیدار و تجلیل از خانواده‌های معظم شهداء و تکریم آنان مایه دلگرمی، قوت قلب و انگیزه مضاعف مسئولان برای خدمتگزاری بیشتر و شایسته به مردم و نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه اقتدار نظام اسلامی مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگران است که به دور از هرگونه توقع و چشمداشت مادی، هستی خود را به پای انقلاب تقدیم کردند، گفت: امروز بزرگترین مسئولیتی که بر دوش همه ما نهاده شده است، ادامه دادن راه شهیدان و قدردانی و همدردی با خانواده‌های معظم شهداست.

آل هاشم با بیان اینکه شهدای عشایر پیش قراولان دفاع مردمی در دوران دفاع مقدس  به شمار می روند، افزود: بسیج عشایر جزو اولین نیروهایی بودند که در طول جنگ تحمیلی برای دفاع از این مرز و بوم به نبرد با دشمن شتافتند و در این مسیر هزاران شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کردند.

وی ادامه داد: همزمان با وفات حضرت ام‌البنین(س) و گرامیداشت مادران و همسران شهدا، به همت سپاه ناحیه شهرستان، کانون مرکزی خدمت رضوی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بسیج عشایری، حوزه بسیج خواهران و اداره کل امور عشایر استان، از مادران و همسران شهدای عشایر، شامل شهید اصغر بیرامی از شهرستان اهر قشلاق هولان و از شهرستان خداآفرین شهید ابراهیم امیرزاده قشلاق عنابلو، شهید اشرف حیدرپور قشلاق حسنعلی کدخدالو، شهید سلطانعلی صدیقی قشلاق قلی بیگلو و شهید ناصر عباسی قشلاق حسرتان تجلیل شد. 

مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: در این دیدارها، یاد و خاطره شهدای عشایر گرامی داشته شد و از صبر و استقامت مادران و همسران شهدای عشایر تقدیر شد.

کشف بیش از ۲ هزار پاکت تنباکو قاچاق توسط پلیس در قشم
بیشتر بخوانیم

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + ده =