امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۳

مروری بر فیلم‌های «مهرداد میرکیانی» در شبکه نمایش

به گزارش ایرنا،  ساعت ۱۳، فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۷ فروردین تا ۲ اردیبهشت ماه پخش می شود. به همین راحتی، بازی دو نفره، اولین تکیه گاه ، سایه های شهر، بیست و چهار، ستاره و شب نام برخی از فیلم های این بخش است.

فیلم های منتخب خانوادگی بخش ثابت ساعت ۱۹، شبکه نمایش در هفته پیش رو به ترتیب شامل راکت، کانی مانگا، مقام چهارم، امتیاز ، آخرین مسابقه، سامورایی رامن فروش و توگو است.

ساعت ۲۱، مهرداد میرکیانی متولد سال ۱۳۴۲ در شهر تهران است وی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۶۲ زیر نظر جلال معیریان و مسعود ولدبیگی آغاز کرد. او در سال ۱۳۷۲ با فیلم جنگ نفتکش ها به کارگردانی محمد رضا بزرگ نیا وارد حوزه سینما و در سال ۱۳۷۶ برای فیلم آژانس شیشه ای موفق به دریافت جایزه سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شد.

میرکیانی علاوه بر سینما در تلویزیون نیز کارنامه موفقی دارد و سریال‌های سه در چهار، صاحبدلان و راه بی پایان از جمله آثار اوست. فیلم های منتخب این هنرمند که هفته آینده از شبکه نمایش پخش می‌شود شامل رفیق بد، طلا و مس، بوفالو ، مرگ ماهی، میهمان داریم، ماهی سیاه کوچولو و یاسین است.

بخش فیلم های جذاب ساعت ۲۳ شبکه نمایش شامل چیزی برای از دست دادن نیست، ردیاب، تاجیمارو، آتشفشان، باران سخت، خبرچین و ماشه مرگ است.

ساعت یک بامداد منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش شامل خورنشین ها ، سفر اولین مردان به ماه، موش و گربه ، ساعت اسلحه، مطرود ، جنایت و مکافات و دوئل است.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

پلیس ۳۴ خودرو تندرو قاچاقچیان (شوتی) را در لارستان فارس توقیف کرد
بیشتر بخوانیم

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =