امروز :۱۴۰۱-۰۴-۱۵

مدیر برنامه های آسنسیو: رئال مادرید آماده فروش او بود اما آنچلوتی مخالفت کرد

هوراسیو گاجیولی، مدیر برنامه های مارکو آسنسیو در خصوص شرایط این بازیکن در رئال مادرید صحبت کرده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از ال لارگرو، هافبک اسپانیایی بعد از چند بازی نیمکت نشینی و فرصت های محدود، در دیدار هفته گذشته مقابل مایورکا فیکس بود و موفق شد هت‌تریک کند که برای کارلو آنچلوتی و هواداران رئال مادرید امیدوار کننده بود. حالا مدیر برنامه های او می گوید:

بعد از چند بازی نخست، ما تعجب کردیم که چه اتفاقی دارد می افتد؟ هیچ نگرانی وجود نداشت، اما به فکر این بودیم که در ژانویه کاری انجام دهیم، چون چنین فصلی برای ما قابل تحمل نبود. آنچلوتی به مارکو گفت: ‘می دانم که دوست داری بیشتر در خط میانی بازی کنی،  بگذار امتحان کنیم، تو در خط میانی بازی خواهی کرد. می دانم که تو یک وینگر خالص نیستی، و باید در خط میانی بازی کنی’.

رئال مادرید در تابستان امسال آمادگی قبول پیشنهادات برای آسنسیو و جدایی او را داشت. باشگاه های زیادی به او پیشنهاد بازی در پست شماره ۱۰ را دادند اما آنچلوتی با جدایی او مخالفت کرد و خواست که بماند. با زیدان، مارکو گاهی اوقات بد بازی می کرد اما در روزهای ابتدایی مورد اعتماد سرمربی بود. مارکو کاملاً مصدومیت زانوی خود را فراموش کرده، در حالیکه همیشه این مسئله را در گوشه ذهن خود داشت.

گفته می شود که باشگاه آرسنال پیشنهادی ۳۴ میلیون پوندی برای آسنسیو ارائه کرده بود اما توافقی حاصل نشد. میلان و تاتنهام هم به صورت قرضی او را می خواستند. 

برنتفورد در حال مذاکره برای جذب کریستین اریکسن
بیشتر بخوانیم

منبع سایت طرفداری

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + یازده =