امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۵

قاسم‌پور: برای انتخاب سرمربی تیم فوتبال جوانان هنوز به جمع‌بندی نرسیدیم

به گزارش ایرنا، ابراهیم قاسم‌پور در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربیان تیم‌های نوجوانان و جوانان اظهار داشت: با تصمیم اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی که پیش از این هدایت تیم نوجوانان را بر عهده داشت به عنوان گزینه مورد نظر جهت ادامه فعالیت در این تیم انتخاب شد.

وی ادامه داد: در واقع کمیته فنی پس از بررسی شرایط گزینه‌های مورد نظر، براساس توانمندی‌ها و سوابق بازیکن اسبق تیم ملی، به این نتیجه رسید که وی می‌تواند این مسیر را به خوبی دنبال کند و به همین منظور در خصوص انتخاب او به جمع‌بندی رسیدیم.

قاسم‌پور اضافه کرد: با توجه به تصمیم کمیته فنی فدراسیون فوتبال، کمیته جوانان باید در خصوص مذاکره، توافق و  انعقاد قرارداد با سرمربی تیم نوجوانان ایران نیز اقدامات لازم را انجام دهد تا شاهد فعالیت این تیم هم باشیم.

سخنگوی کمیته فنی در خصوص انتخاب سرمربی تیم جوانان گفت: هنوز در این مورد به جمع‌بندی نرسیدیم. ما در ابتدا ۶ گزینه برای هدایت این تیم داشتیم که در نهایت به سه گزینه نهایی رسیدیم. اعضای کمیته فنی پس از بررسی برنامه‌های سه گزینه مورد نظر جهت هدایت تیم جوانان ایران از این نفرات دعوت خواهند کرد که توضیحات لازم را در مورد برنامه‌های خود ارائه بدهند و در ادامه سرمربی تیم فوتبال جوانان نیز با نظر اعضای کمیته انتخاب و معرفی خواهد شد.

با این حال، شنیده‌ها حاکی از آن است که مذاکرات کمیته فنی فدراسیون فوتبال برای تیم جوانان ایران با «مجید نامجومطلق» مثبت بوده است.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

لیگ فوتسال مناطق کشور در همدان آغاز شد
بیشتر بخوانیم

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 2 =