امروز :۱۴۰۰-۰۹-۱۲

فصل عادی NBA | لیکرز از سد اسپرز گذشت؛ گلدن استیت بالاخره باخت

به نتایج مسابقات امروز بسکتبال NBA‌ پرداختیم.

به گزارش طرفداری، در اولین بازی لس آنجلس لیکرز در ادامه غیبت های لبران جیمز در خانه به مصاف سن آنتونیو اسپرز رفت. در طول بازی لیکرز برتری را در اختیار داشت هرچند که در پایان مسابقه و در مقطعی عملکرد خوب کلدون جانسون باعث شد تا اختلاف امتیاز کاهش یابد اما حضور آنتونی دیویس و پرتاب سه امتیازی به موقع کارملو آنتونی پیروزی را برای LA به همراه آورد و آنها با نتیجه ۱۱۴-۱۰۶ برنده شدند. آنتونی دیویس با ۳۴ امتیاز، ۱۵ ریباند و ۶ اسیست بهترین بازیکن میدان بود. در تیم حریف نیز کلدون جانسون ۲۴ امتیاز آورد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

گلدن استیت در اسپکتروم سنتر میهمان شارلوت هورنتس بود به دنبال ادامه پیروزی ها بود اما بازی تیمی شاگردان جیمز بارگو کار را برای گلدن استیتی ها مشکل ساخت و در نهایت بازی با برتری ۱۰۶-۱۰۲ هورنتس پایان یافت. مایلز بریج مانند دیگر بازی های این فصل هورنتس نمایش درخشانی داشت و با ۲۲ امتیاز خود راه پیروزی را برای تیمش هموار کرد. لاملو بال نیز ۲۱ امتیاز آورد. در تیم گلدن استیت استفن کری ۲۴ امتیاز آورد ولی این برای شکست هورنتس کافی نبود. البته در پرتاب های سه امتیازی استف عملکرد جالبی نداشت و از ۱۳ اقدام خود تنها ۳ مورد آن موفق وارد سبد شد.

بروکلین نتس که این روزها فرم خوب خودش را بدست آورده است، با اوکلاهاماسیتی تاندر دیدار کرد. نبرد کوین دورانت با تیم قدیمش همواره جذاب است. در پایان نتس موفق شد با نتیجه قاطع ۱۲۰-۹۶ برنده از میدان خارج شود. مثل همیشه کوین دورانت با ۳۳ امتیاز و ۸ ریباند بهترین بازیکن میدان بود. جیمز هاردن نیز ۱۶ امتیاز و ۱۳ اسیست را ثبت کرد و این درحالی است که همچنان خبری از کایری اروینگ نیست و این بازیکن روی موضع خود برای عدم تزریق واکسن کرونا پافشاری می کند. در تیم اوکلاهاما نیز شی گیلجس الکساندر ۲۳ امتیاز آورد ولی نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

برترین های قرن با سعید نعیم آبادی: تا یک قرن مثل علی کریمی نمی آید
بیشتر بخوانیم

نتایج سایر مسابقات

میلواکی باکس ۱۲۰-۱۰۰ آتلانتا هاوکس
فینیکس سانز ۸۹-۱۱۵ هیوستون راکتس
پورتلند تریل بلیزرز ۱۲۴-۹۵ دنور ناگتس
لس آنجلس کلیپرز ۱۰۰-۹۰ شیکاگو بولز

منبع سایت طرفداری

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پنج =