امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۱

فرماندار :برپایی چادر در سواحل بوشهر ممنوع است

به گزارش ایرنا، صالح رحیمی روز دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر با تاکید بر لزوم هماهنگی میان دستگاه‌های عضو ستاد برای اجرایی شدن برنامه‌ها افزود: همچنین بنرهای اطلاع رسانی و ایجاد موانع برای حضور نیافتن موتورسواران در پیاده روهای ساحلی برای ایمنی شهروندان نصب شود.

وی یادآورشد: باتوجه به پیش بینی ورود هشت میلیون مسافر به این استان تمام زیرساخت‌های این شهرستان برای پذیرش مهمانان نوروزی در حالت آماده باش قرار دارد.

رحیمی اظهارداشت: کمیته‌های ستاد شهرستان باید برای حضور پرشور گردشگران آمادگی داشته باشند و با برنامه‌ریزی مناسب تمهیدات لازم برای پذیرش آنان را در دستور کار قرار دهند.

فرمانداربوشهر افزود: آراسته‌سازی و زیبا سازی فضای شهری و همچنین سامان‌دهی مبادی ورودی و خروجی با همکاری شهرداری بوشهر از جمله اقداماتی است که در دستور کار ستاد خدمات سفر شهرستان بوشهر قرار دارد.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود مدیران و مسئولان شهرستان در ایام باقی مانده از سال و در سال جدید بحث امنیت اداره خود را به درستی و با ابزار مناسب تامین کنند و در روزهای تعطیل نظارت لازم داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه  بخشداران باید در فرصت باقی‌مانده تا نوروز کاستی‌ها در حوزه ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی را در حد توان رفع کنند، گفت: نیروی انتظامی از تمامی توان و ظرفیت خود برای برقراری نظم و امنیت در تمام نقاط شهرستان استفاده کند.

رحیمی یادآورشد: مرخصی تمام مدیران اداره‌ها و شهرداران از تاریخ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ لغو است.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

بازداشت ۱۴۰۰نفر و توقیف ۸میلیون دلار به‌دلیل شرط‌بندی در یورو ۲۰۲۰
بیشتر بخوانیم
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =