امروز :۱۴۰۱-۰۴-۱۵

فرماندار اشنویه: مسوولان در اجرای وظایف خود تمام تلاش شان را بکار بگیرند

سید علی ترابی روز پنجشنبه در جلسه ستاد برنامه ریزی بزرگداشت ستاد دهه فجر این شهرستان افزود: غیبت مسوولان در جلسات و کم کاری به هیچ وجه قابل قبول نیست و تمامی امورات باید به بهترین وجه صورت گیرد.

وی با بیان اینکه بهره گیری از منویات حکیمانه رهبر انقلاب همواره مشکل گشا و مشعل راه انقلاب و نظام بوده است اظهار داشت: جهاد تبیینی و انتقال انقلاب اسلامی به نسل های بعدی از وظایف مهمی است که مسوولان با تمام توان در اجرای آن باید تلاش کنند.

فرماندار اشنویه با بیان اینکه مدیر جهادی معتقد به حرکت جهادی است اضافه کرد: یک‌ مدیر جهادی دارای روحیه ماموریت پذیری و مدیریت سپاری است و در این راه با جان و دل فعالیت می کند.

وی اظهار داشت: در ایام دهه فجر مراسم و برنامه ها به صورت مردم محور تدوین و اجرا می شود و طبق بیانیه دوم انقلاب و نگاه ویژه مقام معظم رهبری به قشر جوان حضور جوانان در این برنامه ها به صورت موثر دیده شود.

وی ادامه داد: عنوان و تعداد برنامه ها طی روزهای آتی اطلاع رسانی می شود و افتتاح طرح های عمرانی، خدماتی و غبارروبی مزار شهدا و تجلیل از خانواده های شهدا، راهپیمایی، آذین بندی شهر تدارک دیده شده است.

وی اظهار داشت: نصب پرچم بزرگ جمهوری اسلامی در ورودی شهر و آذین بندی شهر به تمثال شهدا در دهه فجر در شهرستان رونمایی خواهد شد.

در پایان هر کدام از ادارات و کمیته های یازده گانه برنامه های پیشنهادی را ارایه دادند.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خط ۲مداره تامین کننده برق شهر شیبان احداث شد
بیشتر بخوانیم

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 7 =