امروز :۱۴۰۰-۰۹-۱۲

عزت ایران اسلامی در دنیا به برکت مجاهدت‌های شهدا است

به گزارش ایرنا سردار پرویز آبسالان روز شنبه در یادواره شهید حاج قاسم میرحسینی و دومین یادواره شهدای وزارت نیرو در سیستان و بلوچستان، ضمن تبریک آغاز هفته بسیج اظهارداشت: برنامه‌های این هفته با شعار محوری “بسیج پاره تن مردم” در سطح کشور به اجرا در آمده است.

وی با بیان اینکه مرگ جاودانه شهادت است و همه خواستار چنین مرگی هستند ادامه داد: شهدا با نثار جان شیرین خود در راه خدا به زیبایی جاودانه شدند.  

جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شهدا با تفکر بسیجی از انقلاب دفاع کردند و چراغ هدایت بشریت شدند افزود: شهدا اطلاعت از خدا و ولی امر را سر لوحه کارشان قرار دادند و  در اطلاعت از ولی امرشان لرزشی نشان ندادند.

وی با بیان اینکه اگر خواهان موفقیت در جامعه هستیم باید اطلاعت از ولایت فقیه سرلوحه کارمان قرار داشته باشد گفت: شهدا باید در تمام زندگی ما نقش داشته باشند و در مسیر شهدا و با روحیه انقلابی و بسیجی حرکت کنیم.

سردار آبسالان با بیان اینکه حضرت امام راحل (ره) به دنبال احیای اسلام ناب محمدی(ص) بسیج را تشکیل دادند اظهارداشت: از روزهای اول تشکیل این پایگاه مردمی، برکات و اقدامات بزرگی توسط بسیج انجام شد که یکی از این میادین بزرگ دفاع مقدس بود.

رییس شورای هماهنگی مدیران ارشد وزارت نیرو در سیستان و بلوچستان نیز اظهارداشت: وزارت نیرو ۵۳۰ شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده که از این تعداد ۹ شهید از این استان است.

محمد دلمرادی با بیان اینکه خدمتگزاری به مردم با روحیه بسیجی و جهادی باید انجام شود افزود: در صورت عدم خدمت‌رسانی مطلوب به مردم، فردای قیامت باید مدیون خون شهدا باشیم.

۱۹ دستگاه تراکتور یارانه‌ای میان عشایر گلستان توزیع شد
بیشتر بخوانیم

به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم از مدیران و کارکنان بسیجی و  خانواده محترم شهدای وزارت نیرو در سیستان و بلوچستان با اهدای لوح سپاسی تقدیر شد.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 2 =