امروز :۱۴۰۰-۱۱-۰۷

شناسایی استعدادهای ورزشی لرستان در اولویت دولت قرار گیرد

به گزارش ایرنا محمود ثمینی روز شنبه در آئین افتتاح مجتمع ورزشی المپیک زاگرس (موج های آبی) با حضور سید حمید سجادی وزیر وزش و جوانان افزود: مردم لرستان همواره همراه و پشتیبان دولت بوده اند و روحیه شجاعت و دلاوری آنها قبل و بعد از انقلاب زبانزد و شایسته است که اقداماتی در شان این استان صورت بگیرد.

وی اظهار داشت: امید می رود لرستان بتواند با نگاهی عدالت محور به جایگاه ورزشی خود در کشور و جهان دست یابد.

وی ورود بخش خصوصی به ورزش بروجرد را به فال نیک گرفت و یادآور شد: لرستان در طول هشت سال جنگ تحمیلی به نوعی خاکریز دوم جنگ بود و ۶ هزار و ۳۰۰ شهید تقدیم کرد و با اینکه نظام تاکنون خدمات زیادی به این استان داشته است اما کافی نیست.

ثمینی با اشاره به افتتاح مجتمع ورزشی المپیک زاگرس (موج های آبی) شهرستان بروجرد گفت: نظیر این مجموعه باید در استان افتتاح شود تا جوانان و نوجوانان بهره مند شوند.

مجموعه تفریحی ورزشی موج های آبی بروجرد در منطقه ۸۱ هکتاری واقع در میدان لولو بروجرد احداث شده است.

این مجموعه با چهار هزار متر زیر بنا دارای حدود ۲۵ سوئیت اقامتی، پارک آبی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع، استخر به مساحت یکهزار متر مربع شامل حمام سنتی، سونا، جکوزی و حوضچه آب سرد، رستوران، کافی شاپ و بخش ماساژ است.

این مجتمع دارای سالن بدنسازی با مدرن‌ترین وسایل و دستگاه‌های ورزشی، هایپر مارکت و پارکینگ است.

این دومین سفر سجادی به لرستان در زمان تصدی وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم می باشد و بازدید از چند طرح ورزشی و دیدار با برخی ورزشکاران استان از برنامه های این سفر یک روزه است.

واژگونی مینی بوس در گنبد ۳ کشته و ۲۳ مصدوم برجا گذاشت
بیشتر بخوانیم

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 15 =