امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۱

شمار مبتلایان به کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۹۸ هزار و ۲۸۷ نفر رسید

علی احمدی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از بیماران جدید سه بیمار بستری شدند و ۱۰ بیمار نیز به صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در مجموع ۳۲ بیمار در بخش‌های کرونایی مراکز درمان استان بستری هستند که از این تعداد آزمایش ۱۹ بیمار مثبت قطعی اعلام شده  و حال عمومی سه بیمار وخیم گزارش شده است.

احمدی تصریح کرد: در شبانه‌روز گذشته مورد فوتی ناشی از کرونا در استان گزارش نشده و بیش از ۱۰ روز است که موارد مرگ و میر کرونا در استان به صفر رسیده است.

رییس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه شیوع کرونا در استان به کمترین حد خود رسیده است، اظهار داشت: واکسیناسیون، اجرای طرح بهداشتی شهید سلیمانی و همراهی مردم نقش مهمی در مهار ویروس کرونا داشته است.

احمدی، عادی انگاری را تهدید برای اوج‌گیری شیوع کرونا دانست و گفت: اگرچه موارد شیوع در استان بسیار کاهش یافته اما همچنان باید این ویروس را جدی گرفت و تا مهار کامل در رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام ورزید.

به گزارش ایرنا، بر اساس جدیدترین رنگبندی شیوع کرونا، شهرستان بروجن در وضعیت نارنجی (پرخطر)، شهرستان لردگان در وضعیت آبی (کم خطر) و شهرستان‌های شهرکرد، بن، فارسان، اردل، سامان، خانمیرزا، کیار و کوهرنگ نیز در وضعیت زرد (خطر متوسط) شیوع کرونا قرار گرفته است.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

بازگشت اتلتیکو به رتبه سوم لالیگا
بیشتر بخوانیم
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =