امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۸

سرپرست فرمانداری تنکابن معرفی شد

به گزارش ایرنا ،  در این مراسم مظاهر معافی که دارای سابقه مدیریتی در بخشداری و شهرداری خرم آباد و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) است ، جای سیدامیر حسینی جو را گرفت . 

در این مراسم همچنین از زحمات حسینی جو که از مرداد ماه ۹۴ سکان فرمانداری تنکابن را در اختیار داشت ، تقدیر شد.

حسینی جو در این مراسم ضمن اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان تنکابن در حوزه های مختلف گفت : شهرستان تنکابن از وفاق و همراهی بسیار خوبی برخوردار است و اگر این همراهی ها و همکاری ها نبود در مسیر خدمت رسانی به مردم با مشکل مواجه می شدیم.

وی افزود : در سیل سال ۹۷ حدود ۶۸۰ میلیارد تومان به شهرستان تنکابن خسارت وارد شد و این در حالی بود که اعتبار تملک دارایی حدود ۴۵ میلیارد تومان بود و اگر تلاش و پشتکار جمعی مدیران نبود مشکلات به حداقل نمی رسید.

حسینی جو با قدردانی از تلاش های معاونان و بخشداران ، اظهار داشت : بخشداران خط مقدم خدمات رسانی به مردم هستند و در این زمینه از هیچ کوششی دریع نکردند.

وی خاطرنشان کرد : در طول دوران مدیریتیم انتخابات ها به نحو شایسته ای و بدون کوچکترین حاشیه ای برگزار شد و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

سرپرست فرمانداری تنکابن نیز در این مراسم گفت : تلاش داریم تا گره گشایی ها و راهگشایی ها در مسیر توسعه باشد و در این زمینه باید از نیروهای مردمی و انقلابی استفاده کرد.

مظاهر معافی افزود : جذب سرمایه گذار در راستای توسعه شهرستان می تواند یکی از اولویت ها جهت جبران عقب ماندگی ها باشد که باید در این مسیر گام برداریم.

استاندار چهارمحال و بختیاری: بسیج مصداق وحدت، انسجام و برادری است
بیشتر بخوانیم

وی با اشاره به اینکه کارگروه هایی در قالب تشکل های دانش بنیان در شهرستان تنکابن تشکیل خواهد شد ، اظهار داشت : از حوزه های فرهنگی و اجتماعی نیز غافل نخواهیم شد و باید پیشرفت در تمامی حوزه ها صورت گیرد.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 7 =