امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۵

رییس شورای اسلامی شهر یزد تدوین سند توسعه ورزش را خواستار شد

به گزارش ایرنا، غلامحسین دشتی روز دوشنبه در نشست با اعضای هیات مدیره انجمن ورزشی‌نویسان استان یزد افزود: هر فعالیتی برای رسیدن به اهداف خود به خصوص در حوزه ورزش به یک برنامه مشخص و نقشه‌راه در قالب یک سند معتبر و گویا نیاز دارد.

وی یکی از ماموریت‌های مهم تشکل‌ها و انجمن ورزشی نویسان را همکاری با سایر نهادها و رسانه‌های گروهی، فرهنگ‌سازی، تقویت و گسترش رشته‌های مختلف ورزشی ذکر کرد و با تبیین برخی بیمارها و ناهنجاری‌ها در مرکز استان ادامه داد: توجه و توسعه ورزش همراه با امور فرهنگی و تربیتی زمینه ساز ایجاد نشاط اجتماعی و حل بسیاری از معضلات فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی می شود .

دشتی، ایجاد زیرساخت لازم برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: برای ایجاد زمینه حضور آحاد شهروندان و به خصوص جوانان در ورزش، همه سازمان و دستگاه‌های اجرایی ظرفیت های خود بکار بگیرند و به وظایف و مسئولیت اجتماعی خود بیش از گذشته عمل کنند.

رییس هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان یزد نیز با تبیین اهداف و برنامه‌های این تشکل گفت: این انجمن با کسب مجوز از وزارت کشور با هدف مطالبه‌گری در حوزه ورزش با توجه به اهمیت آن در پیشگیری از بسیاری از آسیب‌های جامعه راه‌اندازی شده است .

علی‌محمد قادریان افزود: حمایت از توسعه متوازن ورزش با حضور جمعی از ورزشی‌نویسان مطلع از مسائل و مشکلات این حوزه در کنار اقدام‌های فرهنگی و آموزشی از برنامه‌های مهمی است که با قوت در استان پیگیری می شود .

علی امینی مدیر عامل این انجمن نیز گفت: با توجه به مشکلات و آسیب‌های جسمی و روحی موجود در جامعه این انجمن به عنوان بازویی برای کمک به حل مشکلات در حوزه توسعه و ترویج ورزش فعالیت دارد.

سفیر اوکراین: با حمله روسیه هیچکس در امان نخواهد بود
بیشتر بخوانیم

استان یزد ۴۷ هیات ورزشی و ۶۲ هزار  ورزشکار بیمه شده دارد.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =