امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۸

رویکرد دولت سیزدهم استفاده از توانمندی نیروهای جوان در امور اجرایی است

علی رئوفی سه شنبه شب در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بستک،با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، اظهار داشت: در راستای رویکرد جوان گرایی دولت سیزدهم، برای شهرستان بستک که مهد فرهنگ و هنر استان هرمزگان است، جوانی تحصیل کرده و دغدغه مند از همین شهرستان به عنوان سرپرست جدید فرمانداری بستک انتخاب شده است.

وی ادامه داد: از زیبایی های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اتحاد، وحدت و همدلی با وجود  تنوع در قومیت ها، مذاهب، زبان ها و لهجه ها است و فرمانداران با تعامل، همدلی و مردم داری امور شهرستان های استان را به پیش ببرند و در این زمینه از ظرفیت بزرگان و نخبگان بهره گیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: فرمانداران چتر حمایتی خود را به گونه ای گسترش دهند که همه گروه ها، احزاب و صاحبان فکر و اندیشه و اقشار دغدغه مند احساس کنند مورد توجه هستند.

رئوفی با اشاره به انتصاب ولی بستان به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بستک، تصریح کرد: با روی کار آمدن دولت های جدید ایجاد تغییرات امری اجتناب ناپذیر است و تعییرات روندی طبیعی بوده که در همه دولت ها برای ایجاد هماهنگی و همگرایی برای تحقق اهداف و برنامه ها وجود داشته است.

وی با تقدیر از زحمات فرماندار سابق شهرستان بستک، گفت: حمید قسوریان از نیروهای با تجربه وزارت کشور است که سوابق اجرایی مختلفی در مسئولیت های متعدد داشته و زحمات شبانه روزی ایشان در چند ماه اخیر قابل تقدیر است.

نشست سالانه «داووس» به دلیل هراس از اومیکرون به تعویق افتاد
بیشتر بخوانیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام در مناطق مختلف استان از جمله بستک، بیان داشت: شهدای گمنام قهرمانان ایران اسلامی هستند.

وی با اشاره به محبوبیت گسترده سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در میان اقشار مختلف مردم، اظهار داشت: رمز و راز محبوبیت بی نظیر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در میان اقشار مختلف مردم، اخلاص این شهید بزرگوار و کار برای رضایت خدا بود.

رئوفی خاطرنشان کرد: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از جمله نوابغ و مفاخر کشور بود که کار را برای رضای خداوند انجام می داد و خداوند مزد اخلاص شهید سلیمانی را بعد از حیاتش با تشییع و بدرقه تاریخی اش توسط مردم به او داد.

در پایان این مراسم که با حضور جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی و معتمدان بستک برگزار شد، ولی بستان به عنوان سرپرست جدید فرمانداری بستک معرفی و از زحمات حمید قسوریان فرماندار سابق این شهرستان با اهدای لوح سپاس، قدردانی شد.

شهرستان بستک در ۲۷۰ کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =