امروز :۱۴۰۱-۰۴-۱۶

رسانه‌ها در جهاد تبیین دستاوردهای انقلاب را اطلاع رسانی کنند

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار علی رزمجو سه شنبه شب در نشست هم اندیشی مدیران و نخبگان رسانه با موضوع جهاد تبیین؛ لزوم تقویت سخت افزاری و نرم افزاری رسانه‌ها افزود: همه اصحاب رسانه استان بوشهر انقلابی، وفادار به اصول و ارزش‌ها، تابع منویات رهبر معظم انقلاب، اهداف امام راحل و شهدا هستند و باید همه با هم خاکریز را علیه دشمن به صورت تهاجمی دنبال کنیم.

وی تاکید کرد: رسانه ها بستر و مجاری طبیعی تهیه و توزیع اطلاعات در جوامع بشری و موجب بیداری قشرهای مختلف جامه بویژه جوانان هستند.

رزمجو ادامه داد: یکی از ویژگی‌های رسانه ها این است که به صورت فراگیر همه جا هستند و به عنوان یک کلاس درس کم هزینه به شمار می‌روند و در عین حال نتیجه کار آنها اثر بخش است.

وی یادآور شد: رسانه ها موجب ایجاد همبستگی بین اجزای جامعه و مسئول انتقال میراث و تجربیات اجتماعی مبتنی بر ارزش‌های الهی که شهدا برای ما خلق کردند از نسل قدیم به نسل جدید هستند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به تاثیر رسانه ها بر سبک زندگی گفت: امروز سبک زندگی جامعه در مسیرهای گوناگون از سوی رسانه‌ها رقم می‌خورد و نظام فکری بخشی از افراد متاثر از مطالب رسانه‌ها است و این نظام فکری را باید در خط مقدم دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزش‌های الهی حفظ کنیم.

به گفته رزمجو رسانه‌ها بخش جدایی ناپذیر از زندگی و همراه مردم هستند و همواره این افکار عمومی است که به مطالب رسانه ها توجه دارد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: اطلاع رسانی در رسانه‌ها با اصل مهم رسالت محوری در قبال مردم، مسئولان و نظام صورت می گیرد این حلقه وصل به هم پیوسته است و اصول و مبانی حاکم بر رسانه ها در شرایط کنونی اقتضا می کند نظام اسلامی را برای مردم و مردم را برای نظام اسلامی و رسیدن به رشد و تعالی و کمالات انسانی سرخط قرار دهند.

۴۰ اقدام دولت مردمی در ۲۰۰ روز؛ آینده روشن است
بیشتر بخوانیم

وی تقویت مسیر حرکت به سمت و سوی معرفت و بصیرت دینی، ترسیم هویت تاریخی، تمدن، سوابق و پیشینه استان، حرکت در مسیر عقل و علم محوری در تمام فعالیت‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و برشمردن دستاوردهای انقلاب از سوی رسانه را مورد تاکید قرار داد.

به گفته رزمجو در شرایطی که دشمن در دورافتاده ترین روستاهای کشور با فضای مجازی نفوذ می‌کند ما نیز باید تلاش کنیم با همکاری همدیگر دستاوردهای نظام را برجسته و نسبت به امید آفرینی در جامعه اقدام کنیم.

وی اظهار کرد: امروز دشمن با بازیگری آمریکا و اسرائیل کم سابقه ترین تهاجم ترکیبی علیه نظام جمهوری اسلامی با راهبرد شبهه آفرینی در اسلامیت و کارایی نظام که برخی از خودی‌ها نیز به این برنامه دامن می‌زنند، آغاز کرده است.

رزمجو تلقین اینکه حکومت مبتنی بر دین نمی‌تواند معیشت و اقتصاد مردم را برآورده کند، هدف قرار دادن ولایت فقیه، تخریب نهادهای انقلاب، تخریب اندیشه، شخصیت، عملکرد، مواضع و جهت گیری‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب، شبهه افکنی در دستاورهای انقلاب، تخریب اصول و مبانی انقلاب را از جمله راهبردهای دشمن عنوان کرد.

وی در باره اهمیت برگزاری نشست‌های هم اندیشی اهالی رسانه استان بوشهر اظهار کرد: محور این نشست‌ها هم اندیشی، تقویت وحدت، انسجام و یکپارچگی است.

رزمجو با تقدیر از حضور اصحاب رسانه گفت: سپاه خانه دیگر اصحاب رسانه استان بوشهر است و همه فعالان این حوزه در امنیت سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به نوبه خود سهمی دارد.

وی با بیان اینکه این استان در بررسی‌های اطلاعاتی و امنیتی از بهترین استان‌ها به شمار می‌رود گفت: اصحاب رسانه استان بوشهر همراه با انقلاب و منویات رهبرمعظم انقلاب هستند و مردم و اصحاب رسانه این استان به فراخوانی دشمنان آن طرف آب، معاندان، منافقان و ضد انقلاب پاسخ منفی می دهند و این اصل در بوشهر زبانزد عام و خاص است.

مدیران ۶۰ شرکت گردشگری عراق از بیمارستان رضوی مشهد بازدید کردند
بیشتر بخوانیم

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 5 =