امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۵

دغدغه شیرین یحیی گل محمدی؛ سه چپ پای آماده و باانگیزه

درخشش علی شجاعی در بازی های گذشته رقابت را در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس افزایش داده است.

به گزارش طرفداری، علی شجاعی که از شروع فصل جدید اغلب بازیها را دور از ترکیب بود، پس از بازی با هوادار با تصمیم یحیی در ترکیب اصلی به میدان رفت و جالب این که در پست غیر تخصصی دفاع چپ هم موفق شد نمایش درخشانی داشته باشد.

این هافبک خوش تکنیک در جریان بازی مقابل پیکان ثانیه هایی بعد از ورودش به زمین گل سوم تیمش را در هفته دهم لیگ برتر به ثمر رساند و همین اتفاق کافی بود تا نظر کادرفنی به استفاده از این بازیکن جلب شود و شجاعی برای اولین بار در فصل جاری در یک مسابقه از ابتدا در ترکیب قرار گرفت و طی ۹۰ دقیقه حضورش، نمایش بسیاری خوبی را در جام حذفی مقابل ویستا توربین ارائه کرد.

او در بازی با ویستا توربین حضور فعالی در سمت چپ خط دفاعی داشت و بارها و بارها نفوذ کرد و با ارسال های خود بازیکنان را صاحب فرصت کرد. نکته مهم کیفیت ارسال های شجاعی است که کار را برای گلزنی مهاجمان و دیگر بازیکنان آسان تر می کند.

آن هم با توجه به این که در سیستم و تدابیر فنی گل محمدی، سرعت و تکنیک مدافعان کناری و همین طور نوع ارسال هایی که انجام می دهند بسیار حیاتی است. شجاعی در بازی با ویستا توربین، ذوب آهن و سپاهان حضور درخشانی داشت و توانست خودش را به منطقه چپ خط دفاعی سرخ ها و تفکرات یحیی تحمیل کند.

از این رو به احتمال زیاد در بازی با تراکتور نیز شجاعی گزینه اول کادرفنی برای بازی در دفاع چپ خواهد بود. هرچند که وحید امیری نیز بهترین روزهایش را پشت سر می گذارند و سعید آقایی نیز از انگیزه های فوق العاده ای برای رویارویی با تیم سابقش برخوردار است.

یورگن کلوپ: تضمین می دهم لیورپول در سخت ترین شرایط با ثبات بماند
بیشتر بخوانیم

 

منبع سایت طرفداری

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =