امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۸

دعوت قهرمانان ورزشی کرمانشاه از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرنگار ایرنا، «مسعود حجی زواره» قهرمان سابق تکواندو جهان، «ندا شهسواری» تنها بانوی پینگ پنگ باز ایرانی حاضر در المپیک، «یدالله محبی» قهرمان کشتی آسیا و «کوثر اساسه» عضو تیم ملی تکواندو نفراتی بودند که در گفت و گوهای جداگانه از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

این افراد حضور پرشور در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس را باعث تقویت فلسطین و ضعف و سستی رژیم صهیونیستی دانسته و اعلام کردند خود آن ها نیز همگام با آحاد مردم در راهپیمایی حضور خواهند یافت.

دعوت قهرمانان ورزشی کرمانشاه از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

حمایت از فلسطین وظیفه هر مسلمانی است

«مسعود حجی» زواره مربی تیم ملی تکواندو و قهرمان سابق جهان به خبرنگار ایرنا گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین وظیفه هر مسلمانی است و با توجه به شرایط فعلی این کشور آحاد مسلمانان دنیا باید پرشورتر از همیشه به حمایت از مردم این سرزمین اشغالی بپردازند.

وی افزود: سال هاست که در سرزمین فلسطین شاهد کشتار بی رحمانه مردمی هستیم که بدون گناه کشته می شوند و این قلب هر مسلمان و بلکه هر انسانی را به درد می آورد.

حجی زواره با ابراز امیدواری نسبت به اینکه در راهپیمایی روز قدس امسال شاهد حضور پرشورتر مردم باشیم، گفت: من هم همراه و همگام با جامعه ورزشی در کنار آحاد مختلف مردم حتما در مراسم راهپیمایی شرکت خواهم کرد.

دعوت قهرمانان ورزشی کرمانشاه از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

 اسراییل مظهر شرارت و ناامنی در جهان است

«ندا شهسواری» تنها بانوی پینگ پنگ باز کشورمان که موفق به حضور در ۲ دوره المپیک شده نیز گفت: اسراییل جنایتکار مظهر شرارت و ناامنی در جهان است و اکثر کشورها خواستار از بین رفتن این رژیم هستند.

جنگ اوکراین و چشم‌انداز «اتحاد آسیایی»
بیشتر بخوانیم

وی افزود: سال هاست که رژیم صهیونیستی با کشتار بی رحمانه مردم فلسطین بخصوص زنان و کودکان آن ها ماهیت اصلی خود را نشان داده و جامعه اسلامی برای از بین بردن این رژیم غاصب باید همدلی و اتحاد بیشتری داشته باشند.

شهسواری با بیان اینکه حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس گام بلندی برای سرنگونی رژیم صهیونیستی است، گفت: خوشبختانه هر سال شاهد افزایش حضور مردم مسلمان دنیا در مراسم راهپیمایی روز قدس هستیم و این به نابودی هرچه سریعتر اسراییل کمک می کند.

بانوی المپیکی پینگ پنگ ایران در پایان از عموم مردم کشور و استان کرمانشاه دعوت کرد با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس باعث دلگرمی مردم فلسطین و رعب و وحشت رژیم صهیونیستی بشوند.

دعوت قهرمانان ورزشی کرمانشاه از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

حمایت از فلسطین پشتیبانی و دفاع از اسلام است

«یدالله محبی» قهرمان سه دوره مسابقات کشتی قهرمانی آسیا نیز در گفت و گو با ایرنا، حمایت از فلسطین را حمایت و پشتیبانی از اسلام و دفاع از آرمان های این دین الهی دانست.

وی افزود: روز قدس روز همبستگی مسلمانان دنیا با مردم مظلوم فلسطین است تا با حضور یکپارچه در مراسم راهپیمایی این روز حمایت همه جانبه خود را از مردم مظلوم این سرزمین اعلام کنند.

محبی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی سال هاست که با اشغالگری، ضمن آوارگی تعداد زیادی از مردم فلسطین، به آنان نیز رحم نکرده و مسلمانان زیادی را به قتل رسانده است.

وی در پایان گفت: جامعه ورزش استان کرمانشاه نیز در کنار مردم حضوری پرشور در مراسم راهپیمایی روز قدس خواهند داشت تا انشاالله به زودی شاهد سرنگونی این رژیم جعلی باشیم.

۶ موکب به صورت اضطراری در شلمچه برپا شد
بیشتر بخوانیم

دعوت قهرمانان ورزشی کرمانشاه از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

جامعه ورزشی در مراسم روز قدس حضوری پرشور خواهد داشت

«کوثر اساسه» عضو تیم ملی تکواندو بانوان ایران هم با بیان اینکه جامعه ورزشی با لبیک به فرامین رهبری در مراسم روز جهانی قدس حضوری پرشور خواهد داشت، گفت: دفاع از مردم فلسطین وظیفه هر انسان عدالت خواهی است.

وی با بیان اینکه مردم مظلوم فلسطین سال هاست مورد ظلم و تعدی متجاوزان صهیونیستی قرار گرفته اند، گفت: بدون شک آن ها روزی باید پاسخگوی جنایات خود باشند.

اساسه اظهار کرد: انشاالله مردم در روز قدس حضوری گسترده در صحنه دفاع از مردم مظلوم فلسطین خواهند داشت و با حمایت پرشور خود زمینه پیروزی این کشور و نابودی رژیم جعلی صهیونیستی را فراهم می کنند.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 19 =