امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۵

خطبه‌های نماز جمعه شهرستانهای خراسان رضوی

 سبزوار- امام جمعه سبزوار گفت: دشمنان بدانند جمهوری اسلامی ایران در موضوع توان نظامی و قدرت بازدارندگی خود اهل معامله نبوده و نخواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه سبزوار با اشاره به روند مذاکرات وین افزود: ملت ایران خواهان توافق پایدار با پشتوانه تضمین معتبر است.

وی ادامه داد: خواست ملت ایران که راهبرد قطعی تیم مذاکره کننده نیز می باشد مذاکره برای رفع تحریم ها، توافق پایدار و تضمین قطعی و قابل اعتماد با پذیرش راستی آزمایی به وسیله ایران است.

امام جمعه سبزوار گفت: تعیین ضرب الاجل و نمایش متهم سازی ایران، وقت کشی، اتهام زنی به ایران، توافق موقت و تهدید به گزینه های دیگر در این مقطع دیگر رنگی ندارد و در صورت اصرار به مذاکرات فرسایشی، آمریکا باید مسوولیت شکست مذاکرات را بپذیرد.

وی افزود: پس از سفر موفق سیاسی و اقتصادی رییس جمهوری ایران به مسکو و تعاملات جدی ایران با روسیه و چین، اروپا متوجه شده است که اهرم تحریم بیش از گذشته کم اثر شده و سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز سیاست فشار حداکثری علیه ایران را شکست مفتضحانه دانسته است.

حجت الاسلام والمسلمین مقیسه ادامه داد: مقاومت مردم و تبعیت از ولایت فقیه و راه شهدا تنها راه ایستادگی در برابر توطئه های دشمنان  است.

گناباد- امام جمعه گناباد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک معجزه الهی در طول تاریخ یاد کرد و تبیین عوامل موثر در این پیروزی را مورد تاکید قرار داد.

حجت الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه های نماز جمعه گناباد گفت: دهه فجر یادآور اتحاد و یکپارچگی مردم و حضور گسترده آنان در مبارزات دوران ستم شاهی و مجاهدتهای بسیار برای روی کار آوردن نظام جمهوری اسلامی است که رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) در این پیروزی بسیار نقش آفرین بود.

اختلاس و حقوق های نجومی جایی در جامعه اسلامی ندارد
بیشتر بخوانیم

وی افزود: ملت ایران با آگاهی از برنامه های استعماری و سرسپردگی رژیم ستم شاهی به بیگانگان و مفاسد بسیار درباریان که زمینه تاراج کشور توسط دشمنان دین و استکبار جهانی را فراهم کرده بود، با حضور گسترده در صحنه مبارزات و راهپیمایی های دوران ستم شاهی با دست خالی در مقابل این رژیم منفور ایستادگی و بستر پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کردند.

امام جمعه گناباد با گرامیداشت دهه فجر ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی دست بیگانگان و استعمارگران از منافع کشور ما کوتاه شد و به برکت نظام جمهوری اسلامی امروز کشور ما به عزت و استقلال واقعی دست یافته است.

وی گفت: کشور ما بعد از پیروزی انقلاب با رهبریهای خردمندانه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در اوج اقتدار در برابر ترفندهای دشمنان ایستادگی می کند.

حجت الاسلام صادقی نسب همچنین با محکوم کردن جنایتهای عربستان و کشورهای وابسته به استکبار در حق مردم مظلوم یمن افزود: مردم یمن در چند سال گذشته با ایستادگی در برابر این هجمه ها و تجاوزات از منافع کشور خود دفاع کرده و متجاوزان را از رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشتند.

تربت‌حیدریه- امام جمعه موقت تربت‌حیدریه نیز گفت: دهه مبارک فجر، عید انقلاب، عید تاریخ ایران و عید همه کشورهای اسلامی و یک  مبداء تاریخ اسلامی است.

حجت‌الاسلام محمد داوری در خطبه های نماز جمعه تربت‌حیدریه افزود: روز ۱۲ بهمن نیز نماد ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و پایان حکومت پوسیده شاهنشاهی می‌‎باشد.
وی همچنین با اشاره به هک کردن چند ثانیه‌ای برنامه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ادامه داد: دشمنان تصور کردند با این اقدامات سخیف از میزان علاقه مردم به نظام اسلامی می کاهند در حالی که این یک فکر باطل است.

مصوبات ستاد اقتصادی در مورد بورس اجرا می‌شود 
بیشتر بخوانیم

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =