امروز :۱۴۰۱-۰۴-۱۵

جورجو کیه لینی؛ صخره ای در قامت یک موسیقی شاهکار کلاسیک!

حافظه‌ تاریخی

۱۳ اسفند ۱۳۹۵
سوارس: درباره گاز گرفتن کیه لینی به همسرم دروغ گفتم
سوارس درباره این اتفاق به ساکرنت گفت:
من هم انسان هستم و خیلی تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفتم. دخترم می دانست در چه شرایط بد روحی قرار دارم. قرار بود همراه خانواده به محل برگزاری دیدار با کلمبیا برویم که به خانواده من گفته شد شما نباید همراه تیم باشید چرا که من محروم هستم و نمی توانم تیم ملی کشورم را همراهی کنم. تصور کنید برای من که پدر هستم این چه اتفاق تلخ و ناراحت کننده ای می تواند باشد.

او ادامه داد: فرزندانم اغلب سوال می کردند چرا من بازی نمی کنم و من جوابی برای آنها نداشتم. به همسرم درباره این اتفاق دروغ گفته بودم.

همسرم درباره این اتفاق از من سوال کرد و من مجبور شدم آن را انکار کنم. می خواستم تنها باشم. دوست نداشتم کسی درباره این موضوع چیزی بداند.
رسانه ها حتی از همسرم هم درباره من سوال می کردند که در خانه چه رفتارهای خشنی دارم. چیزی که من را خیلی ناراحت کرد همین برداشت هایی بود که مردم داشتند.

سوارس ادامه داد: محروم کردن حق فیفا بود ولی اینکه شما بگویید بازیکنی حق ندارد تمرین کند اصلا درست و عادلانه نیست و این چیزی بود که من به آن اعتراض داشتم.آنها می توانستند من را ۱۵ تا ۲۰ جلسه محروم کنند ولی این رفتار زشت را با من نداشته باشند. وقتی دلایل فیفا و وکلای این نهاد را متوجه شدم بیشتر عصبانی شدم.
آنها باید خودشان را جای من می گذاشتند تا بفهمند چه رفتار بدی با من داشتند. من به مراسم گالا فیفا دعوت شدم ولی به این مراسم نرفتم و ترسی هم ندارم که بگویم از این به بعد هم به این مراسم نخواهم رفت.

چرا عبارت "من‌یو" از نظر طرفداران منچستریونایتد، توهین‌آمیز است؟ (لینک به یوتیوب)
بیشتر بخوانیم

منبع سایت طرفداری

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 5 =