امروز :۱۴۰۱-۰۴-۱۶

برگزاری تجمع ضد اسرائیلی در برایتون انگلیس

به گزارش ایرنا، اهالی برایتون در این حرکت اعتراضی فریاد مرگ بر اسرائیل سر داده و در شعارهای خود بر لزوم اعمال فشار دولت انگلیس برای توقف اقدامات غیرقانونی رژیم صهیونیستی تاکید کردند.

آن‌ها همچنین علاوه بر اهتزاز پرچم فلسطین شعارنوشته هایی را حمل می‌کردند که روی آن‌ها مطالبات خود را از جمله برقراری عدالت در فلسطین و پایان دادن به خشونت و آپارتاید اسرائیل نوشته بودند.

یکی از سخنرانان در تجمع امروز به گزارش اخیر سازمان عفو بین‌الملل اشاره کرد و گفت که در نتیجه تحقیقات گسترده این نهاد معتبر بین‌المللی، اسرائیل یک رژیم آپارتاید خوانده شده است. وی تاکید کرد که دولت انگلیس باید به حمایت بی قیدوشرط از رژیم صهیونیستی پایان دهد. 

این حرکت اعتراضی از سوی پویش همبستگی با مردم فلسطین تدارک دیده شد که در بیانیه‌ای از مردم خواسته تا در اعتراض علیه جنایات رژیم صهیونیستی مشارکت کنند.

این حرکت اعتراضی در حالی برگزار می‌شود که حملات صهیونیست‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین در هفته‌های اخیر تشدید شده است. هلال احمر فلسطین دیروز (جمعه) اعلام کرد، ۹۳ نفر در جریان درگیری با نظامیان صهیونیستی در مناطق نابلس، مسافر یطا در جنوب الخلیل و کفر قدوم در شرق قلقیلیه زخمی شدند.

۲۱ نفر از این‌ افراد طی درگیری با اشغالگران در بیت دجن و بیتا در شرق و جنوب نابلس مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. منابع محلی می‌گویند نیروهای مقاومت امروز در ورودی شهر جباء در جنین به سوی نظامیان صهیونیست تیراندازی کردند.

این منابع همچنین گفتند که جوانان فلسطینی در نزدیکی روستای توریستی حداد بمب‌های دست ساز به سمت نیروهای اشغالگر در جنوب شرقی جنین پرتاب کردند و اشغالگران با گلوله‌های واقعی پاسخ دادند.

بیش از سه‌هزار بهره‌بردار بخش کشاورزی خراسان شمالی آموزش دیدند
بیشتر بخوانیم

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + بیست =