امروز :۱۴۰۰-۱۱-۰۷
بررسی سایت داربست ایرانی

بررسی ۵ سایت برتر داربست ایرانی

 داربست یکی از مهمترین زیرمجموعه های صنعت ساختمان است . پروژه های داربست در بسیاری از ساخت و سازها همچون ساخت ساختمانهای مسکونی , تجاری , صنعتی , پالایشگاهها , سازه های بزرگ , کشتیرانی , هواپیما و حتی کشاورزی کاربرد دارد .

انواع مختلف داربست بر اساس جنس

داربست در کشورهای مختلف دارای ساختار متفاوتی می باشد که به طور کلی از لحاظ جنس نوع داربست به بخشهای زیر تقسیم بنی می شوند :

داربستهای چوبی : مانند داربستهای بامبو رایج در کشورهای جنوب شرقی آسیا .

داربستهای فلزی از جنس فولاد که بیشتر در کشورهای مختلف از جمله ایران رایج می باشد .

داربستهای آلومینیومی که در نسل جدید داربستها می باشد و با توجه مزیتهای بالای آن به مرور درحال جایگزین شدن بجای داربستهای فولادی می شود .

کاربرد داربست در صنعت ساختمان

پایه استفاده از داربست انجام خدمات خدمات ساختمانی در ارتفاع می باشد . به کمک داربست , کارگران و متخصصان می توانند فعالیت کاری خود را به انجام برسانند. از جمله این خدمات می توان به نماسازی ساختمانها , نقاشی , تعمیر و ترمیم و حمل مصالح در ارتفاع اشاره کرد .

 

بررسی سایت داربست ایرانی

بررسی سایت داربست ایرانی

۵ سایت برتر داربست ایرانی

در این خبر سعی داریم ۵ برند معتبر در صنعت داربست را به شما معرفی نماییم

۱ – داربست پایدار  به آدرس اینترنتی darbastpaydar.ir از سایت برتر داربست  می باشد . که در حوزه داربست فعالیت دارد و با بررسی سایت نشان دهنده نوع خدماتی که به کاربران ارائه می کند نیست  ولی فعالیت این مجموعه در اجاره و فروش داربست در تهران می باشد.

۲ – داربستان به آدرس اینترنتی darbastan.com از سایت برتر داربست می باشد . سایت فوق فعالیت خود را در زمینه مشاوره رایگان با پیمانکاران داربست سراسر کشور ، قیمت آنلاین اجاره و نصب داربست از ،قبیل : کفراژ،زیر بتن و مسقف ، قیمت لوله داربستی وخدمات داربست , آموزش داربست بندی و دوره های ایمنی کار با داربست ، کار در ارتفاع و داربست بندی ایمن برای کاربران تشریح می کند.

۳ – داربست بازار  به آدرس اینترنتی darbastbazar.com از سایت برتر داربست می باشد . برند داربست بازار را می توان به عنوان مرجع کامل داربست در ایران نامید . فعالیت اصلی مجموعه در فروش و اجاره داربست هم بصورت نو و هم دست دوم می باشد . از جمله مزایای قابل اشاره سایت فوق می توان به فروش آنلاین قطعات و تجهیزات داربست اشاره کرد که در کمتر سایت اینترنتی داربست می توان یافت .

۴ – زودبست به آدرس اینترنتی zoodbast.com از سایت برتر داربست می باشد . از جمله مشکلات سایت فوق هم می توان به نامشخص بود نوع خدمات ارائه شده به کاربران می باشد . کاربر بعد از ورود به سایت به مجموعه ای از مقالات برخورد می کند و کاربر نمی تواند نیاز خود را در این سایت به راحتی پیدا کند .

۵ – داربست سیما ساز به آدرس اینترنتی darbastsimasaz.com از سایت برتر داربست می باشد . سایت فوق بعد از ورود به سایت به سایتی مقاله محور برخورد می نماید  و کاربر جهت خرید و یا دریافت خدمات نیاز به زمان و کشت و گذار زیادی در سایت  دارد

چسب سرزیت پیشرو در صنعت ساختمان
بیشتر بخوانیم
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =