امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۱

بخش خصوصی برای حل مسائل اجتماعی معلم کلایه قزوین ورود کرده است

علیرضا صفاری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از برنامه‌های مهم این شهر احداث و راه‌اندازی کارخانه آسفالت است که پیش بینی کردیم با همکاری بخش خصوصی  قراردادهایی منعقد شده و بتوانیم تا چند ماه آینده آن را به بهره‌برداری برسانیم.

وی اضافه کرد: با توجه به سهمیه قیر اختصاص یافته، از این به بعد قادر خواهیم بود ۲ هزار تن آسفالت تولیدی را برای ترمیم و اصلاح معابر، کوچه‌های فرعی و محدوده شهری استفاده کنیم.

صفاری اقدام دیگر بخش خصوصی را در حوزه تفکیک زباله عنوان کرد و گفت: در این موضوع گام‌های بسیار خوبی برداشته شده است و با انجام ساماندهی زباله‌ها از سوی بخش خصوصی، تصمیم داریم آموزش‌های شهروندی را آغاز کنیم و از شهروندان بخوهیم که زباله‌های خانگی خودشان را از مبدا تفکیک کنند.

این مسؤول به گلایه مندی مردم در حوزه افزایش معتادان متجاهر اشاره کرد و گفت: با ورود بخش خصوصی تقاضایی به بهزیستی استان قزوین داده شده تا کمپ ترک اعتیاد در معلم کلایه احداث شود و بتوانیم به جمع آوری این معتادان اقدام کنیم.

شهردار معلم کلایه در خصوص وضعیت درمانی این شهر گفت:  خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین در حال احداث یک درمانگاه مجهز در شهر معلم کلایه است که به گفته مسؤولان و متولیان بهداشت و درمان تا چندماه آینده افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

معلم‌ کلایه شهری است در بخش رودبار الموت شرقی شهرستان قزوین که با مرکز استان ۸۶ کیلومتر فاصله دارد.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

رایزنی مقامات ارشد دفاعی کره جنوبی، آمریکا و ژاپن درباره کره شمالی
بیشتر بخوانیم
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =