امروز :۱۴۰۱-۰۴-۱۶

باشگاه‌های مردان آسیا؛ سومین برد متوالی شهدابی‌ها

به گزارش ایرنا، سومین و آخرین روز مرحله گروهی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا عصر دوشنبه با چهار دیدار در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران پیگیری شد.

در چهارمین دیدار که از ساعت ۱۹ آغاز شد، تیم‌های مقاومت شهداب یزد و تاراز قزاقستان به مصاف یکدیگر رفتند و شهداب سه بر یک به پیروزی رسید.

شاگردان علیرضا طلوع‌کیان سرمربی شهداب در ست سوم این دیدار ۲۵ بر ۲۲ مغلوب حریف قزاقستانی شدند، اما در ست‌های اول، دوم و چهارم این مسابقه با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۷ به پیروزی رسیدند تا با سه برد متوالی و کسب ۹ امتیاز کامل، به عنوان صدرنشین گروه دوم مسابقات به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنند.

تیم تاراز قزاقستان نیز با دو برد و ۶ امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شد تا حریف تیم ناخون راتچاسیما در روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه شود.

ژاورونوک دونوان، محمد ولی‌زاده، امین اسماعیل‌نژاد، جان‌گردن پرین، رضا عابدینی، مهدی مهدوی و محمدرضا موذن بازیکنان شروع کننده تیم مقاومت شهداب یزد در این مسابقه بودند.

سیمون روبرتلندی بازیکن کوبایی شهداب که شب گذشته وارد تهران شده بود، در این مسابقه حضور داشت اما سرمربی نماینده یزد از او استفاده نکرد تا پس از تمرین و ایجاد هماهنگی بیشتر با تیم، در صورت نیاز در مراحل دیگر این مسابقات طلوع‌کیان از توانایی این بازیکن بهره ببرد.

ساوا تاتسوهیرو از ژاپن به عنوان داور اول و موسی سلیم عزیز از عراق به عنوان داور دوم، قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

سفر سخنگوی سازمان انرژی اتمی به وین در حاشیه مذاکرات رفع تحریم‌ها
بیشتر بخوانیم

در سومین و آخرین روز مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا تیم‌های سانتوری ژاپن، الریان قطر، پیکان ایران و مقاومت شهداب یزد به پیروزی رسیدند.

فردا (سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت) تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها استراحت دارند و مراحل یک چهارم‌نهایی، نیمه‌نهایی و نهایی این مسابقات روزهای ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت پیگیری خواهد شد.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − دو =