امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۳

ایستگاه راه‌آهن شهرکرد به‌زودی کلنگ‌زنی می‌شود

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، غلامعلی حیدری روز پنجشنبه در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه حجم تردد در برخی از محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری به‌علت ترانزیتی بودن بسیار بالا است، اظهار کرد: محور لردگان به ایذه، جاده شهرکرد به شلمزار به کارون ۴، باند دوم محور فارسان به باباحیدر به کوهرنگ، جاده شهرکرد به بن به داران، شهرکرد به سامان به تیران به نجف‌آباد، تونل گورمیزه، محور سامان به قراقوش به اصفهان و چهارخطه سودجان به سورشجان از جمله پروژه‌های راه‌سازی مهم استان است که برای تکمیل آن‌ها در سفر ریاست جمهوری اعتبار پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: اگر طرح های راه‌سازی در استان به نتیجه برسد تا ۲ سال آینده شاهد تحول در این حوزه خواهیم بود و این استان از بن‌بست خارج می‌شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین با بیان اینکه انبوه‌سازی در حوزه مسکن باید در دستور کار قرار بگیرد، افزود: اگر زیرساخت‌ها در این حوزه تقویت نشود مردم با مشکل مواجه می شوند و شاید یکی از دلایل استقبال نکردن مردم از انبوه‌سازی، تجربیات ناموفق در گذشته باشد.

حیدری افزود: تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان موظف هستند تا امکانات لازم را برای احداث مسکن در طرح نهضت ملی مسکن فراهم کنند و اگر امکان حل مشکل در استان وجود نداشته باشد این مسئله در سطح کلان پیگیری خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: فروش املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی در طرح جهش ملی مسکن در دستور قرار بگیرد و املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی مشخص شود.

صیامی: برای اعزام حدادی به آمریکا تصمیم‌گیرنده نیستم/ با تعویق بازی‌های آسیایی دنیا به آخر نرسیده است
بیشتر بخوانیم

به گزارش ایرنا، راه‌آهن مبارکه به سفیددشت به شهرکرد به طول ۹۲ کیلومتر با هدف جابجایی بار و مسافر احداث می‌شود و تکمیل آن  بزرگی در بخش‌های مختلف چهارمحال و بختیاری ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =