امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۳

الگری: اگر در ماه فوریه هم با رده چهارم اختلاف چهار امتیازی داشته باشیم، خوشحال خواهم بود

در هفته نوزدهم سری آ ایتالیا، یوونتوس با نتیجه ۲-۰ مقابل کالیاری به برتری رسید.

طرفداری | یوونتوس با این پیروزی، نیم فصل اول را با ۳۴ امتیاز به اتمام رساند تا فاصله‌اش با رده چهارم جدول و منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به ۴ امتیاز برسد. ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس پس از این برد در مصاحبه با DAZN ابتدا درباره گلزنی مویزه کین صحبت کرد:

موراتا داشت کنترلش را از دست می‌داد و عصبی شده بود. به همین خاطر او نمی‌توانست از فضاها به خوبی بهره ببرد؛ بنابراین ترجیح دادم مویزه کین را به نوک حمله منتقل کنم. موراتا آرام‌تر شد و وقتی در عرض قرار گرفت، توانست از فضاها استفاده بیشتری کند و برنامه ما جواب داد. 

سرمربی یوونتوس در خصوص گل نزدن هافبک‌های این تیم و تعویض شدن رابیو گفت: 

 از نظر ویژگی‌های بازی، آرتور ملو کسی نیست که بتواند گل‌های زیادی بزند اما لوکاتلی این ویژگی‌ها را دارد. رابیو و مک کنی کسانی هستند که باید گل بزنند. تعویض رابیو؟ فکر می‌کنم آدریان می‌تواند از روی شوت‌های از راه دور خطرناک باشد اما شاید به این خاطر که او در تیم ملی فرانسه در خط هافبک دو نفره بازی می‌کند، نمی‌تواند در خط هافبک سه نفره حرکات درستی انجام دهد و زمان‌بندی مناسبی برای شوت‌زنی ندارد. او امروز اصلا بازی‌خوانی خوبی نداشت و باید در قبال او کارهای زیادی انجام دهیم. امروز از بازیکنانم خواستم تاکتیک شوت از راه دور را آزمایش کنند و برناردسکی قبل از گلزنی، دو بار شانسش را امتحان کرد.  

الگری درباره برنامه بازی‌های یوونتوس افزود: 

اگر در پایان ماه فوریه هم با رتبه چهارم جدول فاصله چهار امتیازی داشته باشیم، بازهم خوشحال خواهم بود چون چنین وضعیتی یعنی همچنان می‌توانیم برای رسیدن به رتبه چهارم بجنگیم. از شرایط کنونی بسیار رضایت دارم. ژانویه ماه خیلی مهمی برای ماست. در ژانویه و فوریه مصاف‌های رو در رو با رقبایمان داریم و بعد از این دو ماه، برنامه مسابقات ما راحت‌تر می‌شود و این در حالی است که رقبا باید به مصاف هم بروند. در مصاف های رو در رو، ۱۱ امتیاز گرفته‌ایم اما در دیگر هفته‌ها امتیاز از دست داده ایم.  وضعیت دلیخت و دیبالا؟ امیدوارم آن‌ها در این دو ماه کاملا آماده باشند.

مکس الگری به رکورد تعداد بردهای فابیو کاپلو در سری آ رسیده است و او امشب ۲۵۵ امین بردش در این مسابقات را کسب کرد؛ واکنش سرمربی یووه با این رکورد، این چنین بود: 

این بسیار رضایت بخش است اما پیروزی‌ها به بازیکنان بستگی دارد. من کسی نیستم که بازی‌ها را می‌برد. من فقط سعی می‌کنم به بازیکنان کمک کنم و از خطرات و ریسک‌ها بکاهم. 

منبع سایت طرفداری

فیلیپ کوستیچ هدف اصلی اینتر در ژانویه در صورت جدایی کولاروف
بیشتر بخوانیم
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 20 =