امروز :۱۴۰۰-۰۷-۳۰

اعتراض پیکان به برنامه سازمان لیگ؛ «به تیم امید بازیکن نمی‌دهیم»

به گزارش ایرنا، باشگاه پیکان تهران در نامه‌ای اعتراضی به سازمان لیگ خواهان تعویق دیدارهایش در لیگ برتر شد.

این باشگاه در نامه‌ای اعراضی نوشت:

 یکی از تیم‌هایی که بیشترین تعداد بازیکن را در اردوی تیم فوتبال امید ایران دارد، پیکان تهران است. خودروسازان که این روزها سامان فلاح، علیرضا کوشکی و مهدی محبی را به اردوی تیم امید فرستادند با توجه به همزمانی دیدارهای این تیم در رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و بازی های خود در دو هفته لیگ برتر اعتراض شان را به سازمان لیگ فوتبال اعلام کردند.

بر اساس برنامه‌ریزی مسابقات زیر ۲۳ سال آسیا تیم امید در تاریخ های سوم و نهم آبان ماه دو مسابقه دارد و این در شرایطی است که پیکان در روز سوم آبان ماه باید مقابل هوادار تهران در هفته دوم لیگ برتر قرار بگیرد و احتمالا دیدار سوم این تیم مقابل ذوب آهن هم در روز ۱۰ آبان برگزار می‌شود.

از آنجایی که ۳ بازیکن مذکور پیکان در تیم امید جزو نفرات اصلی خودروسازان هستند، مدیران این باشگاه امروز طی نامه ای به برنامه بازی های خود در لیگ اعتراض کردند.

در نامه‌ای که پیکان به ریاست سازمان لیگ فوتبال نوشته، این باشگاه خواهان تعویق دو مسابقه خود در هفته های دوم و سوم لیگ برتر شده است. پیکانی ها در این نامه ذکر کرده‌اند که اگر تغییری در برنامه بازی ها صورت نگیرد، حاضر با همکاری با تیم امید و در اختیار قرار دادن نفرات خود نیستند.

در واقع خواسته مسئولان و کادر فنی پیکان است که به دلیل حضور ۳ بازیکن اصلی و تاثیرگذار این تیم در جمع شاگردان مهدوی کیا مسابقات پیکانی ها در لیگ به تعویق بیافتد تا این باشگاه از این ناحیه متضرر نشود.

پیکان اولین باشگاهی نیست که نسبت به حضور نفراتش در تیم امید در کوران مسابقات معترض شده و احتمالا طی روزهای آینده این موضوع به یک بحران جدی در فوتبال ایران تبدیل خواهد شد.

تیم فوتبال پیکان در هفته نخست بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر روز شنبه هفته آینده در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان نفت مسجد سلیمان خواهد بود.

حزب الله: واردات سوخت از ایران برای حل مشکلات مردم لبنان است
بیشتر بخوانیم

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 8 =