امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۳

استفانو پیولی: اینتر شانس اصلی اسکودتو است؛ برای خرید ژیرو یک تماس ویدئویی کافی بود

میلان با یک برد خارج از خانه حیاتی مقابل ناپولی توانست به صدر جدول سری آ برسد. روسونری امشب با تک گل اولیویه ژیرو در استادیوم دیگو آرماندو مارادونا از سد شاگردان اسپالتی گذشت و یک بازی ۶ امتیازی را از آنِ خود کرد. استفانو پیولی پس از بازی در گفتگو با DAZN گفت:

سه امتیاز مهم کسب کردیم. ما تیمی قدرتمند را که مشکلات زیادی برای ما درست کرد، شکست دادیم زیرا بچه ها بدون توپ بسیار بسیار تلاش کردند و شایسته این پیروزی بودند. ما در سمت چپ رویکردی بسیار هجومی داریم. بنابراین اگر توجه ما در کارهای دفاعی از این ناحیه کم شود، خطرناک می شود. تلاش کردیم محکم و خشن بازی کنیم. توموری و کالولو در مهار اوسیمن بسیار خوب کار کردند. می خواستیم در خط هافبک مستحکم باشیم اما در عین حال کیفیت هم داشته باشیم. می دانستیم می توانیم بین خطوط آنها فضا پیدا کنیم. از ابتدا تا انتهای مسابقه تمرکز خودمان را حفظ کردیم و در بازی بودیم. نمایش خوبی داشتیم اما هنوز بازی های مهمی پیش رو داریم. 

ناپولی در سن سیرو در یک بازی جنجالی که گل کسیه در دقیقه پایانی مردود اعلام شد، میلان را شکست داده بود و به این ترتیب وضعیت بازی های رو در روی دو تیم با هم شرایط یکسانی دارد. اگر دو تیم در جدول سری آ هم امتیاز باشند، اولین معیار بازی رو در رو و سپس تفاضل گل است:

این یک بازی رو در رو بود و از نتیجه راضی هستیم اما نسبت به قبل از شروع بازی، هیچ چیزی تغییر نکرده است. ما هنوز فقط ۱ امتیاز بیشتر نسبت به مقطع یکسان در فصل گذشته داریم. بنابراین هنوز باید کارهای زیادی انجام دهیم. 

میلان در آماری عجیب در مصاف با ۷ تیم بالای جدول سری آ امتیازات بیشتری نسبت به مصاف با ۷ تیم پایین جدول کسب کرده است:

باید در این زمینه بسیار پیشرفت کنیم زیرا به جز بازی مقابل آتالانتا و لاتزیو، بازی های رو در روی دیگری باقی نمانده است. من بازی مقابل اسپتزیا را در آمار قرار نمی دهم زیرا نتیجه نباید آنطور می شد اما این درست است که ما قادر نبوده ایم در بازی هایی که باید، مسلط عمل کنیم. همه در سری آ در شرایط سختی قرار دارند. ما بی نقص نیستیم اما وقت آن است که نشان دهیم با نگرش و کیفیت درست، از اشتباهاتمان درس می گیریم. 

ژیرو در مصاف با دو مدعی اسکودتو، با گلهایش میلان را پیروز کرد. او در دربی دلامادونینا بریس کرد و امشب هم مقابل ناپولی گل زد:

ما بازیکنانی می خواستیم که قبلا تجربه قهرمانی داشته اند و می دانند کار کردن در مسیر یک هدف چگونه است و حرفه ای هستند. تابستان گذشته فقط یک تماس ویدئویی با ژیرو کافی بود تا تشخیص دهیم با چه بازیکنی کار خواهیم کرد. ما در مجموع ترکیب نفرات قدرتمندی داریم و بنابراین داشتن بازیکنی با تجربه ژیرو، واقعا به ما کمک می کند. 

از پیولی سوال شد پس از نتیجه امشب آنها مدعی اصلی اسکودتو هستند؟

هنوز اینتر مدعی اصلی اسکودتو است زیرا آنها مدافع عنوان قهرمانی هستند و ۱ بازی کمتر دارند. آنها تیمی بسیار قدرتمند هستند که می دانند چگونه پیروز شوند. وقتی در جدول تمام تیم های بازی های به اندازه هم انجام داده باشند، آن وقت می توانیم قضاوت کنیم. 

منبع سایت طرفداری

قهر سرمربی پدیده بعد از درگیری بازیکن و مربی در رختکن
بیشتر بخوانیم
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 2 =