امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۱

استاندار یزد: خط قرمز مسوولان، رضایتمندی مردم باشد

به گزارش پنجشنبه روابط عمومی استانداری یزد، مهران فاطمی در نشست مشترک با فرمانداران استان با بیان اینکه مردم به دولت سیزدهم امید دارند اظهار داشت: فرمانداران نماینده بلافصل استانداران و نمایندگان عالی نظام هستند لذا باید از جایگاه و ظرفیت های در اختیار خود برای حل مسائل و مشکلات موجود در شهرستان ها و توسعه و پیشرفت آن شهرستان استفاده کنند.

استاندار یزد گفت: ما وارث جریان انقلابی و جهادی دولتی هستیم که مردم به کارآمدی آن امید بستند لذا فرمانداران باید مقتدرانه و کارشناسانه تصمیمات لازم برای توسعه و اعتلای جایگاه شهرستان تحت مدیریت خود را اتخاذ کنند.

 فاطمی در ادامه عنوان کرد: ما متعهد به مردم و نه متعهد به ماندگاری افراد منصوب شده هستیم.

وی با بیان اینکه ایران قوی؛ دولت ، استاندار ، فرماندار ، بخشدار و مدیر قوی می خواهد، گفت: فرمانداران باید شجاع، ریسک پذیر و با قدرت تصمیم گیری بالا باشند تا دیگر مدیران و نیروهای شهرستان نیز در این مسیر قرار گیرند.

استاندار یزد در بخش دیگری ار سخنانش با بیان اینکه فرمانداران پدران شهرستان ها هستند، گفت: فرمانداران باید پذیرای سخنانش هر فرد با هر گرایش و خط فکری باشند و در چارچوب قانون عمل کنند.

فاطمی در ادامه بر برقراری ارتباط گسترده با نخبگان و آحاد مردم، حضور در جلسات مردمی، ارتباط با صنعتگران و کارآفرینان و بهبود کسب و کار این بخش و انتخاب مشاورانی امین، صدیق و با تجربه برای هر حوزه تاکید کرد.

وی با بیان اینکه حل مسائل و مشکلات با پشت میز نشینی و مکاتبه حل نمی شود، خطاب به فرمانداران گفت: یک روز از هفته را به پیگیری مسائل استانی و برگزاری جلسه با مدیران کل دستگاه ها اختصاص دهید.  

بازگشت اتلتیکو به رتبه سوم لالیگا
بیشتر بخوانیم

استاندار یزد در ادامه خواستار استفاده از ظرفیت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و تعامل با ائمه جمعه شد.

فاطمی خاطرنشان کرد: فرمانداران باید با جدیت پیگیر اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور در شهرستان خود شوند همچنین اهتمام ویژه ای به حل مسائل واحدهای صنعتی شهرستان و پیشبرد پروژه های طرح اقدام ملی مسکن داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به لزوم برقراری ارتباط با بدنه نخبگانی و دانشگاهی، اظهارداشت: برنامه های تحولی شهرستان ها در قالب نشست هایی با حضور مدیران شهرستانی و نخبگان احصاء و در دستور کار قرار گیرد.

استاندار یزد با تاکید بر ارزیابی عملکرد مدیران شهرستانی توسط فرمانداران؛ ظرف کمتر از یک ماه، افزود: مردم به «تحول» رای داده اند لذا مدیران تحول آفرین، فعال و انقلابی ابقاء و سایر مدیران تکریم و به جای آن ها مدیران بار بردارِ انقلابی،  ولایتمدار و دارای طهارت اخلاقی و اقتصادی منصوب شوند.

فاطمی در پایان توسل و توکل را جز ارکان مدیریت اسلامی عنوان و خاطرنشان کرد: فرمانداران باید مقتدرانه، با توکل بر خدا و با برنامه و کار کارشناسی شده سیمای شهرستان خود را متحول کنند.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =