امروز :۱۴۰۱-۰۴-۱۶

استاندار مازندران با ۵۰ مدیرکل روز جمعه مهمان مردم گلوگاه است

به گزارش ایرنا ، روابط عمومی استانداری مازندران اعلام کرد که حسینی پور را در این سفر معاونان وی و مدیران کل استانداری هم همراهی می کنند.

بازدید از پروژه های نیمه تمام ، اعزام نماینده به تمامی روستاها به منظور گفت و گو با روستاییان و احصای مسایل و مشکلات آنها از اهداف سفر یک روزه استاندار مازندران به گلوگاه اعلام شده است.

حسینی پور در این سفر همچنین با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و ایثارگران و فعالان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی شهرستان گلوگاه دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

برگزاری نشست شورای اداری شهرستان و نشست خبری هم دو برنامه پایانی سفر استاندار مازندران به گلوگاه اعلام ده است.

روابط عمومی استانداری مازندران اعلام کرد که جلسه شورای اداری با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برگزار می شود و میز خدمت هم با حضور معاونان مدیرکل در ادارات شهرستانی برپا خواهد شد.

طبق این گزارش ، حدود ۵۰ مدیرکل استان به تناسب ماموریت های ذاتی دستگاه متبوع در روستاها و مناطق شهرستان گلوگاه حضور پیدا می کنند و ضمن بررسی مشکلات و مسائل اصلی شهرستان را احصاء و پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی می کنند.

معاونان استاندار هم در این سفر هر یک بخشی از مشکلات شهرستان گلوگاه را با برگزاری نشست های مختلف بررسی و جمع بندی می کنند که در این چارچوب بررسی مسائل و مشکلات اجتماعی شهرستان بویژه مسائل دکل بندان با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، بررسی مسائل و مشکلات شهرگلوگاه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، بررسی مسائل و مشکلات واحد های تولیدی، صنعتی و اقتصادی و بازار و … با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی انجام می شود.

شهید چمران مرا به دستمال‌سرخ‌ها سپرد
بیشتر بخوانیم

همچنین علاوه بر این مسائل بخش های مختلف حوزه کشاورزی، گردشگری، فرهنگی، بانوان و خانواده و دیگر بخش ها هم با حضور مدیران متولی این بخش ها بررسی خواهد شد.

استاندار مازندران اگر چه تاکنون سفرهای استانی زیادی انجام داده ولی سفری که با همراهی تمامی مدیران کل و معاونانشان باشد و با برنامه ریزی قبلی به تمامی روستاها نماینده اعزام شود و نشست های تخصصی هم برای بخش های مختلف برگزار گردد ، تنها یک سابقه دارد که مربوط به روز عید نوروز امسال است که حسینی پور به منطقه هزارجریب نکا سفر کرده بود.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − هفت =