امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۱

استادیوم ۱۵ هزار نفری زنجان پیشرفت ۷۸ درصدی دارد

جواد بازرگان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس با هیات همراه از چگونگی روند پروژه های نیمه تمام  ورزشی شامل استادیوم ۱۵ هزار نفری و پیست دوچرخه سواری سرپوشیده زنجان بازدید انجام شد.

وی اضافه کرد: بازدید از پروژه ها و حضور در محل، اطلاعات کامل تر و دقیق تری برای احصای درست موانع و مشکلات فراهم می آورد لذا به گزارشات واصله اکتفا نمی کنیم.

این مسوول با تاکید بر اینکه اولویت تخصیص اعتبارات در سفر رئیس‌جمهور به استان مربوط به پروژه‌های نیمه‌تمام و طرح‌هایی است که از پیشرفت فیزیکی قابل توجهی برخوردار است ادامه داد: با توجه به اینکه وجود زیرساخت یکی از اولویت‌های توسعه ورزش به شمار می‌رود، امیدواریم با تخصیص به موقع این اعتبارات، شاهد رشد ورزش قهرمانی و همگانی استان زنجان باشیم.

گفتنی است پیش از این نیز مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان زنجان از پیش‌بینی اعتبار ۱۲۹ میلیارد تومانی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه ورزش در سفر رییس جمهوری به استان سخن گفته بود.

علی خلیلی اضافه کرده بود: بدون شک یکی از مهم‌ترین پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه ورزش در استان، مربوط به استادیوم ۱۵ هزار نفری است که در این خصوص و در قالب سفر هیات دولت به استان، مبلغ ۲۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است تا شاهد اتمام این پروژه در سال آینده باشیم.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

محدوده زمانی پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری تعیین شد
بیشتر بخوانیم
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 11 =