امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۳

ارتقای مستمر تخصصی و حرفه‌ای ایزوایکو دنبال می‌شود

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، «محسن صالحی‌نیا» در مراسم معارفه هیات مدیره مجتمع کشتی‌سازی و فراساحل ایران (ایزوایکو) اظهار داشت: ایزوایکو ظرفیت و سرمایه ملی و مزیتی منطقه‌ای است.

رییس هیات عامل ایدرو افزود: در سیاست‌های وزارت صنعت در دولت مردمی، توجه مضاعفی به توانمندسازی و حمایت‌های کارشناسانه از صنعت دریایی و تولیدکنندگان این حوزه معطوف شده است.

وی همچنین نقش کلیدی ایزوایکو برای رفع نیازهای کشور در زمینه تعمیرات، نوسازی و ساخت انواع شناور به‌ویژه در شرایط تحریم‌های غیرقانونی سال‌های اخیر و نیز داخلی‌سازی سازه‌های دریایی موردنیاز صنایع انرژی کشور را شاخص توانمندی داخلی و ملی ارزیابی کرد و از اعضای جدید هیئت مدیره بزرگترین مجتمع کشتی‌سازی کشور خواست تا این مسیر را با شتاب و دقت بیش از پیش دنبال کنند.

در این نشست احکام هیات مدیره جدید ایزوایکو ابلاغ شد.

«سلمان ضربی» مدیرعامل جدید ایزوایکو دکترای صنایع دریایی از دانشگاه ملی کره جنوبی، مهندسی و کارشناسی ارشد مکانیک و کشتی‌سازی از دانشگاه صنعتی شریف دارد. وی علاوه بر حضور از دو دهه قبل در مجموعه ایزوایکو سوابقی چون مدیریت پروژه ساخت نخستین کشتی اقیانوس‌پیمای ایران و مدیریت پروژه ساخت بزرگترین نفتکش داخلی و مدیریت کشتی‌سازی صنایع دریایی ایران (صدرا) را نیز در کارنامه خود دارد.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

رئیس سازمان حج از پیش ثبت‌نام ۴۳۰۰ نفر برای سفر سوریه خبر داد
بیشتر بخوانیم
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =