امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۱

ارتفاع برف در سه راهی شهدا پاوه به ۲ متر می‌رسد

«ابراهیم شهریاری» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: از ۳۵ راه روستایی شهرستان، راه ارتباطی ۲۵ روستا مسدود است که تلاش می شود تا ساعت های آینده این راه‌ها بازگشایی شود.

وی ادامه داد: علاوه بر محور اصلی پاوه به روانسر، راه ارتباطی پاوه به نوسود، نودشه و باینگان نیز با تلاش راهداران و برف روبی و نمک پاشی بازگشایی و تردد در محورهای ارتباطی فقط با زنجیرچرخ امکان پذیر است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه اظهار داشت: با توجه به بارش سنگین برف، تلاش اصلی راهداران بر این است تا عرض جاده های اصلی را از برف پاکسازی کنیم تا شاهد تصادفات خودروهای عبوری نباشیم.

شهریاری اضافه کرد: ۳۵ نفر از عوامل راهداری با ۲۵ دستگاه ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک در راهداری زمستانی با بکارگیری تمام امکانات و تجهیزات در آماده باش کامل و در حال برف روبی هستند تا کاربران جاده ای با اطمینان خاطر سفر کنند.

وی گفت: برای طرح راهداری زمستانی امسال در مجموع هشت هزار تن ماسه و نمک در انبارهای راهداری این شهرستان ذخیره شده تا در مواقع لزوم و بحرانی از آن استفاده شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه تاکید کرد: نیاز است مسافران ضمن تجهیز وسایل نقلیه خود به زنجیر چرخ، وسایل گرمایشی نیز همراه داشته باشند و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

شهرستان پاوه با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده و ۶۲۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد.

گازرسانی روستایی در سه شهرستان خراسان جنوبی تکمیل شد
بیشتر بخوانیم

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 5 =