امروز :۱۴۰۱-۰۴-۱۶

اخبار کوتاه از جنوب آذربایجان غربی

کشف ۲.۸ تن آرد از یک خودرو

فرمانده انتظامی مهاباد روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ماموران ایستگاه بازرسی دارلک این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه وانت مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

سرهنگ محمد توحیدی اضافه کرد: در بازرسی از خودرو، ۲ هزار و ۸۰۰ کیلوگرم آرد قاچاق و خارج از شبکه توزیع کشف شد.

وی گفت: در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و یک متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ توحیدی بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا و ارز، موضوع را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

۴۸ کیسه آرد خارج از شبکه از یک منزل مسکونی در شاهین دژ کشف شد

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شاهین دژ از توقیف ۴۸ کیسه آرد خبر داد و گفت: این میزان آرد درجه یک و ۲ خارج از شبکه توزیع در انبارهای یکی از منازل این شهرستان از سودجویان کشف و ضبط شد.

امان الله نقدی با بیان اینکه این اولین محموله خارج از شبکه کشف شده طی سال جاری در شاهین دژ است، افزود: بازدیدهای مشترک در قالب بازرسی و نظارت در سطح شهرستان به منظور کنترل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها در ۲ نوبت صبح و عصر برای نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی و غیرصنفی در حال انجام است.

سارق سابقه دار با ۶ فقره سرقت در مهاباد دستگیر شد

فرمانده انتظامی مهاباد گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان مهاباد مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

آیین سوگند ولایت بیش از یکهزار دانش آموخته رشته پزشکی در حرم امام حسین(ع) برگزار شد
بیشتر بخوانیم

سرهنگ محمد توحیدی افزود: پس از انجام تحقیقات و بررسی ها، ماموران موفق شدند یک نفر سارق حرفه‌ای و سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات منسجم، او را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌ها به ۶ فقره سرقت از منازل در سطح شهرستان اعتراف کرد، ادامه داد: در این رابطه یک سارق دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.

وی از شهروندان خواست با تجهیز ساختمان نیمه کاره به حفاظ و استفاده از نگهبان، ضمن حفاظت از اموال خود فضای امن برای سارقان را تا حد امکان از بین ببرند.

مهاباد و شاهین‌دژ از شهرهای جنوب آذربایجان غربی هستند.

بیشتر بخوانیم : مجله خبری تی آرویان

خبرگزاری ایرنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 6 =