امروز :۱۴۰۱-۰۳-۰۸

آرای جدید کمیته وضعیت | فولاد و نفت مسجدسلیمان محکوم شدند

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده ها اعلام کرد.

به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به شرح زیر است:

*با توجه به شکایت داریوش هرندی از باشگاه استقلال ملاثانی، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵۰ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پی شکایت آرزو صدقیانی از باشگاه سایپا، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پرونده شکایت سجاد جعفری از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۶۸ میلیون و ۲۶ هزار و ۹۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*با توجه به شکایت جواد برزکار از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت ۳۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۶ میلیون و ۸۷۷ هزار و ۹۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۳۵ میلیون ریال قرار رد صادر.

*در پی شکایت حسین قنبرنژاد از باشگاه شهرداری بندرعباس، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۳۴ میلیون و ۲۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲ میلیون و ۶۸۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پرونده شکایت شروین بزرگ لفمجانی از باشگاه فولاد خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۹۷ میلیون و ۱۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۱
بیشتر بخوانیم

*با توجه به شکایت محمد قریشی از باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۴۳ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پی شکایت مجید عیدی از باشگاه ایران خودرو، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۹ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۶۹ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۲۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*با توجه به شکایت فرزاد طیبی از باشگاه شمس آذر قزوین (بادران)، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶۹۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

*در پرونده شکایت علی بشیری از باشگاه نود ارومیه، کمیته وضعیت نسبت به دعوای خواهان قرار رد عوی را صادر کرد.

*در پی شکایت علی یحیی زاده از باشگاه نیروی زمینی، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع سایت طرفداری

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =